anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uporczywe powiadomienia z jednej firmy sprzedającej na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:105371097
#3 Debiutant#

Jakiś czas temu dokonałam zakupu produktów Avon, zapłaciłam i były z tym zamówieniem wielotygodniowe problemy, aż wystawiłam im negatywną opinię. Wówczas skontaktował się ktoś ze mną (jak się okazało z czyjegoś prywatnego telefonu) i sprawa została wyprostowana, więc zmieniłam opinię na ich prośbę.

Zaraz potem zaczęły do mnie masowo przychodzić powiadomienia  chyba z innej lub siostrzanej współpracującej z nimi firmy o przesyłkach, których nie zamawiałam. Firma zdaje się nic sobie nie robić z tego, że blokuje mi działanie aplikacji InPost. Przesyłki krążą, wracają, a ja mam dziesiątki powiadomień. Czy ktoś może ich zmotywować do zachowania wyższych standardów sprzedaży i obsługi klienta, bo to już rzutuje na moją opinię o całej platformie, jako że nie ma do kogo się zwrócić z tą sprawą.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

Zakup na Allegro, od firmy?

oznacz moderatorów
Client:105371097
#3 Debiutant#

Od sprzedawcy - przez Allegro, teraz te firmy, które mi wysyłają powiadomienia na aplikację InPost też są z tej platformy, bo wydzwaniałam najpierw do nich, co się dzieje... Raz dostałam też info z jeszcze innej firmy kurierskiej - wydzwaniali do mnie, że mają dla mnie paczkę, a ja nic nie zamawiałam...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105371097 Napisałaś w pierwszym zdaniu "Jakiś czas temu dokonałam zakupu produktów Avon, zapłaciłam i były z tym zamówieniem wielotygodniowe problemy, aż wystawiłam im negatywną opinię" - podaj numer tego zamówienia i sprawdzę, czy to ten sprzedający dodaje do Twojego zamówienia trackingi. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105371097 Czy możesz podać numer zamówienia, które robiłeś u tej firmy? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:105371097
#3 Debiutant#

Mam tu podać dane sprzedawcy? Ale którego? tego, który wystawiał towar? Czy tych firm, które wysyłają towar w cały świat, bez sprawdzania co i po co?  Bo nie mam pojęcia, kto podał mój numer telefonu i komu oraz po co mój, a nie swój...

oznacz moderatorów
Client:105371097
#3 Debiutant#

W lutym zamawiałam i od nich się zaczęło, nie wiem, gdzie szukać, w moich zakupach mam tylko firmę i datę 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105371097 W szczegółach zamówienia znajdziesz numer zamówienia. Możesz mi ewentualnie podać numer oferty i też zlokalizuję sprzedającego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:105371097
#3 Debiutant#

Takie coś znalazłam - to jest prośba o zmianę oceny sprzedaży i wydawało się, że załatwili sprawę, choć z poślizgiem i po opublikowaniu negatywa - zmieniłam, bo już chciałam mieć z głowy i nie robić komuś pod górkę.

Cześć Aleksandra,

sprzedawca beta1000aa poprosił Cię o zmianę oceny.

Czy zgadzasz się na zmianę Twojej oceny?

Możesz zmienić lub usunąć ocenę do 23.05.2024, 10:39.

 

Uzasadnienie prośby

"Przepraszam za kłopot."

oznacz moderatorów
Client:105371097
#3 Debiutant#

Ale teraz dostaję fałszywe powiadomienia od Zamawiałam chyba w jakimś klonie sprzedawcy:

 

beta1000aa z dn 23 lut 2024, 10:39

 

potem strefa 2022 - u nich nie robiłam zamówienia, a dostałam powiadomienia o przesyłce

 

teraz ironpack_pl wysyła na mój numer powiadomienia o przesyłkach 

Nie robiłam u nich zamówień i nie mam żadnych informacji jakiego zakupu dotyczy. 

Nie wierzę, że nie widzą, że jeden drugi, trzeci zakup wraca, jakaś firma krzak, czy co...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105371097 Zgłoszę tę sytuację, skontaktujemy się ze sprzedającym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów