anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uporządkowanie kategorii ZEGARKI!

agat-ek
#9 Pomysłodawca#

Witam

Ja proponuje Państwu uporządkować kategorię ZEGARKI. Chciałabym sobie kupić zegarek, normalny, wskazówkowy, elegancki zegarek do sukienki a nie elektroniczny smartwatch, tylko się nie da bo jak wejdę w kategorie zegarki to są same smartwatche których nie da się nawet wyfiltrować!!!.  Te urządzenia mają swoją kategorię w elektronice, jednak duża część sprzedawców  wystawia je w zegarkachi jest tam straszny, straszny bałagan!. Czajnik elektryczny i normalny są w osobnych kategoriach, hulajnoga elektryczna i normalna sa w osobnych kategoriach a zegarki i te urządzenia do łączenia się z telefonem są razem, co sprawia, że odechciewa mi się nawet oglądać, a co dopiero kupić. Tak samo z męskimi, chciałam kupić garniturowy zegarek dla taty ale po wejściu na 1 stronę od razu mi się odechciało.

 

 

 

Zrzut ekranu 2020-06-10 o 14.36.40.pngZrzut ekranu 2020-06-10 o 14.34.06.png

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

KostekMax
#10 Popularyzator#

Tu jest bajzel w wielu kategoriach dlatego ja wyszukuję takie rzeczy z wyszukiwarki licząc że sprzedawca dobrze opisał to w tytule.

np zegarek garniturowy szukałem wg hasła "zegarek biznesowy męski" ale wiem że sporo ofert pominąłem takim szukaniem no ale trudno to problem sprzedawców którzy inaczej opisali 😉

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@agat-ek Dziękuję, przekazałam już Twoje uwagi do zespołu odpowiedzialnego za tę kategorię. Jak tylko dowiem się o planach dotyczących zmian, wrócę tutaj z takimi informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@agat-ek Otrzymałam informację, że zmiany, które zaproponowałaś niestety na razie nie będą wprowadzone, ale w trakcie poszukiwań idealnego zegarka proponuję, abyś skorzystała z filtrów Rodzaj czy Styl.  Na pewno ułatwi to poszukiwanie klasycznego, analogowego zegarka. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

@_HolaOla_  Dlaczego NIESTETY jeśli BĘDĄ wprowadzone? To czy będą te zmiany wprowadzone czy nie. Ja właśnie przez ten bałagan w tej kategorii zrezygnowałam ze sprzedaży takiego towaru. Ale chętnie bym wznowiła. Dzięki za odpowiedź.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Gasmin_pl Nie, na ten moment zmiany nie są planowane w tej kategorii. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

agat-ek
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ a czy ktoś może to jakoś uzasadnić? skoro klienci proszą, sprzedawcy proszą a allegro swoje. Popatrzcie na inne serwisy zagraniczne, wszędzie jest to uporządkowane: smarty osobno a zegarki osobno. Odnoszę wrażenie, że ktoś z nadzoru tego działu ma w tym bałaganie jakiś interes.... 

oznacz moderatorów

TAYMA
#8 Zapaleniec#

Pani Agato

My jako hurtownia zegarków i smatrwatchy od kilku lat sygnalizujemy allegro ten problem,  bo słyszymy go zarówno od klientów którzy nie mogą znaleść tego czego chcą i uciekają na inne serwisy jak również od samych sprzedawców, że jest bałagan w tej kategorii i opiekun nie potrafi nad tym zapanować. Wystarczyłoby - tak jak Pani pisze - spojrzeć jak mają to rozwiązane inne cywilizowane serwisy, jednak widać że w tym bałaganie allegro ma jakiś interes. Niestety najbardziej cierpią na tym kupujący bo nie mogą nawet odfiltrować sobie tych smartów w żaden sposób i przeglądać normalne zegarki tylko muszą brnąć przez cały ten bałagan 😞 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@agat-ek Głównie dlatego, że różnica pomiędzy zegarkiem, a smartwatchem jest bardzo płynna i jako serwis nie chcemy rozstrzygać, kiedy zaczyna się smartwatch, a kończy zegarek. Stąd też w tym konkretnym przypadku decyzję dotyczącą oferty oraz kategorii w jakiej się znajduje pozostawiamy Sprzedającym. 

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

agat-ek
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ to jest bardzo proste: łączy się z telefonem - smartwatch. Nie łączy się: zegarek. Jeśli opiekun kategorii ma z tym taki problem, niech podpatrzy poważniejsze serwisy: amazon, aliexpress, ebay. Tylko Wy macie taki bałagan. A Ty wyobraź sobie, że chcesz kupić dla siebie elegancki zegarek do sukienki a potem wejdź w kategorię zegarki - życzę Ci powodzenia! 🙂 Może w ten sposób zrozumiecie jaki problem mają klienci szukający normalnych zegarków.

oznacz moderatorów

TAYMA
#8 Zapaleniec#

Taka ciekawostka: w aplikacji jest rozdział, czyli widać, że chcielibyście mieć porządek... ale nie umiecie nad tym zapanować, bo jak się klika w zegarki to dalej są smartwatche tongue-out

oznacz moderatorów

TAYMA
#8 Zapaleniec#

Pani Agato

Ma Pani całkowitą rację. Chciałem kupić żonie klasyczny zegarek na prezent. Niestety tak wygląda dzisiaj pierwsza strona kategorii zegarki. Jako zwolennikowi  klasyki  BARDZO trudno przegląda mi się obecnie tą kategorię i szczerze mówiąc rezygnuje po pierwszej stronie.... Nie lubię tej elektroniki.

oznacz moderatorów

agat-ek
#9 Pomysłodawca#

Spojrzcie sobie na [edycja]. Jest kategoria Zegarki naręczne tradycyjne i osobno smartwatche. Wielbiciele zwyklych zegarkow nie musza sie przedzierac przez te wszystkie elektroniczne gadzety które juz absolutnie zdominowały dział zegarki. A szkoda, bo jest wielka rzesza zwolennikow normalnych zegarkow ktorzy z Waszego serwisu uciekli wlasnie z tego powodu. (fora na pepper, fb, zegarkowe fora itd) Tlumaczenie, ze nie sie tego rozdzielic jest naprawde bezzasadne bo kazdy szanujacy sie duzy sklep ma z tym porzadek i oni potrafia a Wy nie... 

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

Bardzo płynna. Niczym węgiel.

SMARTwatch (jak sama nazwa wskazuje) ma jakieś dodatkowe funkcje poza standardowym mierzeniem czasu.

oznacz moderatorów