anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustal koszt dostawy ze sprzedawcą

curelka
#7 Wielbiciel#

Cześć, chciałam zakupić 4 przedmioty u pewnego sprzedającego lecz automatycznie naliczają się straszne duże koszta wysyłki, około 30 zł. Jeśli wybiorę opcję "ustal koszt dostawy ze sprzedającym" po wcześniejszym, ustaleniu i zgodzie sprzedawcy to paczka dociera na mój podany adres? Nie ma możliwości wyboru innych punktów odbioru paczek? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Bytom_Trade
#10 Popularyzator#

Stało się tak gdyż co najmniej 1 z tych 4 przedmiotów ma inny cennik (koszt dostawy lub całkowicie inny sposób dostawy).
Na twoim miejscu wpisałbym najdroższy koszt wybranej dostawy spośród tych wszystkich produktów i powinno być OK.
Ciężko to ocenić z głową nie wiedząc o jakie towary chodzi, bo czasami są produkty które nie mieszczą się do paczkomatu, więc wysyłka paczkomatem odpada z siły rzeczy.
Niemniej jak to są małe produkty, to 4 wejdą do paczkomatu 🙂 

Musisz trochę pogłówkować ale na pewno nie bądź świnią i nie wpisuj 1zł :), najbezpieczniej najwyższą kwotę wybranej dostawy. Takie coś zawsze można zmienić i jeżeli sprzedawca będzie miał problem wysłać to w  tej kwocie to na pewno da ci znać.

oznacz moderatorów

curelka
#7 Wielbiciel#

No właśnie są to trzy małe drogę przedmioty typu wstążki i jednen większy. To w przypadku największego był koszt 9.99zł. Najbardziej mi jednak chodzi o adres dostawy. Bo wtedy nie mogę wybrać żadnego punktu odbioru jak żabka itd. A mnie nigdy nie ma w domu w godzinach doręczania 😄

oznacz moderatorów

Bytom_Trade
#10 Popularyzator#

Napisz w Wiadomości do sprzedającego, niech wyśle paczkomatem i  opłatę wpisz 9.99zł.
Powinno być ok. Bo ja się bałem, że zamówiłaś kilka doniczek i zestaw mebli ogrodowych 🙂 

oznacz moderatorów