anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie oceny

Yarp_wa
#2 Obserwator#

Wystawiłem ocenę sprzedającemu o takie treści "Warto poinformować w opisie aukcji że czas wysyłki to 2-3 tygodnie, a nie dopiero w mailu 3 dni po zakupie. Rozumiem że obecnie koronawirus może paraliżować pracę ale uczciwość nakazywałaby informować kupującego o tak długim czasie wysyłki przedz zakupem" 

W aukcji informacja o wysyłce 24h, dopiero 3 dni po zakupie dostałem maila z informacją że czas wysyłki wydłuży sie do 2-3 tygodni. Teraz pytanie. komentarz został usunięty przez administratora jako naruszający zasady serwisu, gdzie tu jest naruszenie tych zasad bo jakos nie moge mog doszukac?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

A sprawdziłeś dokładnie w aukcji w zakładce dostawa, bo wystarczy że sprzedawca wyśle 70 % paczek w 24h i allegro samo zmienia na sprzedający zazwyczaj wysyła w 24h a dopiero w zakładce jest że sprzedawca zadeklarował że wyśle w 3 tygodnie, taki bubel allegro wprowadzający w błąd 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Yarp_wa
#2 Obserwator#

Tak sprawdziłem i było 2 dni robocze przy paczkomacie, dopiero dzisiaj zmienił we wszystkich ofertach na 21 dni. Co ciekawe zniknely wszystkie negatywne opinie na jego koncie z ostatnich kilku dni

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

Usuwanie negatywów to teraz jakaś nowa moda. Ja też mam ten problem: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/nierzetelny-sprzedawca-doprowadził-do-usunięci...

oznacz moderatorów