anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

usunięta opinia o produkcie

aleksandra1977
#8 Zapaleniec#

Dlaczego opinia, którą wystawiłam o zakupionym produkcie została usunięta? Jakie zasady naruszała? Opisałam dokładnie różnicę między oferowanym produktem na aukcji (oferta numer 11437956574) a tym samym produktem, który można kupić w niemieckiej aptece. Różnica dotyczyła zarówno składu produktu, jak i sposobu dawkowania - w moim odczuciu były to istotne informacje, które trzeba wziąć pod uwagę decydując się na zakup.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W opinii powinieneś zgłosić wady kupionego produktu a nie zalety innego.

oznacz moderatorów

aleksandra1977
#8 Zapaleniec#

Pisząc o różnicach między dwoma, podobno, identycznymi produktami, właśnie to zrobiłam - poddałam w wątpliwość oryginalność oferowanego towaru, skoro były różnice między tym dostępnym w niemieckiej aptece. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A gdzie ten komentarz, o sprzedającym czy o produkcie?

oznacz moderatorów

aleksandra1977
#8 Zapaleniec#

Opinia została usunięta. 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ech namęczyłaś się i nie potrzebnie. Opinie są niemiarodajne. Tam pod jeden EAN możesz mieć dodane kilkanaście różnych choć podobnych produktów i wszystkie opinie od nich zostaną wrzucone w jeden worek. W związku z tym i tak potem nikt nie będzie wiedział czy Twoja opinia dotyczy orginału od sprzedawcy A czy zamiennika od sprzedawcy B, a może nawet całkiem innego produktu dodanego pod tym samym EANem od przedawcy C. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@aleksandra1977 porównanie dwóch produktów . Środki czystości pochodzące z Niemiec też mają inną jakość i skład od oferowanych na naszym rynku pomimo tej samej marki . Pewnie dystrybucja maczała w tym palce .

oznacz moderatorów

aleksandra1977
#8 Zapaleniec#

A dawkowanie tez inne? Kolejne osoby kupią, a potem rozczarowanie, że produkt nie dał efektu. No nie dał, skoro w ulotce jest napisane  3x1 tabletka, a producent w oryginale pisze o dwukrotnie wyższej dawce.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aleksandra1977 ta opinia o produkcie została usunięta, ponieważ nie odnosiła się do produktu, o którym pisałaś. Rozumiem co masz na myśli, ale jeśli kwestionujesz oryginalność zakupionego produktu to zgłoś to proszę do nas, możesz skorzystać z tego formularza.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów