anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uszkodzone opakowanie

exprorer20
#7 Wielbiciel#

Heja, jest taka sprawa. Zamówiłem prommienik podczerwieni, towar otrzymalem jest sprawny, natomiast pudełko jest zniszczone, etykieta na pudełku jest porwana.  Przesylka została zafoliowana już z uszkodzonym opakowaniem i naklejony tylko list przewozowy. Czy mogę reklamować u sprzedającego samo  opakowanie?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@exprorer20 możesz reklamować tylko musisz wziąć pod uwagę jedno - opakowanie nie stanowi zwykle integralnej części opakowania czyli defacto nie płacisz za nie , pokaż może link do tej oferty .

oznacz moderatorów

exprorer20
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@exprorer20 Opakowanie jak Ci nie jest potrzebne to jest przedmiotem reklamacji, nie musi ono być , w tym przypadku, cale, Ale napisałbym do sprzedającego ze taka sytuacja zaistniała w formie informacji,

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@exprorer20 parametry : stan - nowy , opakowanie - oryginalne , w ofercie powinna być informacja o uszkodzonym opakowaniu  ,napisz do sprzedawcy i wróć z odpowiedzią .

oznacz moderatorów

exprorer20
#7 Wielbiciel#

"Jeżeli urządzenie jest w 100% sprawne to nie mamy podstaw do rozpoczęcia reklamacji. "

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@exprorer20 jedno mi tylko przychodzi na myśl ,,, jakbyś kupił ten produkt w nowiuteńkim opakowaniu , zniszczył je i odesłał sprzedawcy jako zwrot bez podania przyczyny tenże pewnie obniżyłby Ci kwotę zwrotu motywując tym ,że ,,,,nie odsprzeda dalej produktu  jako nowy ,,

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@exprorer20  "Czy mogę reklamować u sprzedającego samo  opakowanie?" a po co?

Potrzebowałeś produkt, kupiłes produkt, jak twierdzisz  jest sprawny . To po co reklamowac samo opakowanie ?????????

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_Likos_ może prezent ...? , przydałoby się zerknąć do oferty , może coś pisze 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@exprorer20 A czy to nie drobna przesada? > opakowanie idzie do zbiorów na półkę > niedługo zaczną się reklamacje na zły ubiór kuriera > bo przyszedł w krótkich spodenkach i klapkach > zamiast w garniturze, pod krawatem i w lakierkach😂

oznacz moderatorów

brakestop
#14 Krzewiciel#

Tak będzie.

 

p.s. ... i zupa była za słona.

 

Ludziom już odjaniepawla na maksa.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów