anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

uszkodzony towar

Client:36599979
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem.ok rok temu kupiłem rozrusznik do traktora na allegro i  w styczniu okazało się ze coś w nim szeleści,powiadomiłem kupującego o fakcie i on na własny koszt wysłał do mnie kuriera po obiór tego rozrusznika na gwarancje.gdy paczka dotarła do niego bała cała porozwalana i poklejona taśmą D.P.D. i sporządzili protokół itp okazało się ze uszkodził się rozrusznik jest pęknięty.wysłałem reklamacje do d.p.d o zwrot kasy za ten rozrusznik i dostałem po czasie odp.ze nie należy mi się bo to nie ja wysyłałem ta paczkę i poinformowałem sprzedawce o tym fakcie żeby to on wystąpił o odszkodowanie za ta przesyłkę.I moje pytanie jest takie czy ja mam prawo żądać nowej części lub zwrot gotówki od sprzedającego z allegro???

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:36599979  Tak, masz prawo. Firma kurierska zwraca nadawcy, po uznaniu reklamacji, a nadawca (sprzedawca) Tobie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:36599979
#7 Wielbiciel#

A jesli oni jemu nie zwrócą to ja i tam mam prawo dostać zwrot gotówki lub nowy przedmiot?i co z tym co mam w domu uszkodzonym?

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:36599979  Tak. Ty zawarłeś umowę za sprzedawcą i to on się musi z tej umowy wywiązać. Uzgodnij z nim, co masz zrobić z towarem.

Ula

Ula
oznacz moderatorów