anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UWAGA OSZUST -->>

eXbee88
#7 Wielbiciel#

[edycja]

falszywy sprzedawca, sprzedajacy towar niezgodny z opisem.
poszedlem po pomoc do allegro, w celu wyjasnienia sprawy, sprzedawca napisal do allegro ze sprawa zostala wyjasniona..a wcale nie zostala..klamie i oszukuje  wszystkich..taki typ czlowieka zasluguje tylko na BANA!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@eXbee88 Jest trochę inaczej niż piszesz. W dyskusji widzę wpis sprzedającego, że sprawa została wyjaśniona i komunikat: "Sprzedający poprosił kupującego o potwierdzenie, że problem został rozwiązany". Zaprzeczyłeś i teraz możesz poprosić naszego pracownika o wsparcie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

eXbee88
#7 Wielbiciel#

prosze nie pisac ze jest inaczej niz ja twierdze, opierajac sie na opini jednej strony.jest pani moderatorem aczkolwiek uwazam ze brak pani kompetencji skoro ocenia pani po jednej stronie..jakby pani przeczytala dalej, to rowniez napisalem ze sprzedajacy KŁAMIE na temat wyjasnienia..ja nie wyjasnilem sprawy wiec skad te przypuszczenia ?! moglaby sie pani zapoznac ze sprawa nim pani wyrazi opinie

oznacz moderatorów

eXbee88
#7 Wielbiciel#

i prosze, Waszego, kompetetnego pracownika o pomoc..!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@eXbee88, moderator ALLEGRO GADANE, nie moderator Allegro, nie obwiniaj 🙂

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@eXbee88 Musisz poprosić z poziomu dyskusji o dołączenie do niej naszego  pracownika.

Jednocześnie zaznaczam, że w moim wcześniejszym wpisie odniosłam się do tego, co pisałeś na Allegro Gadane. Napisałam tylko jak obecnie wygląda dyskusja ze sprzedającym i zasugerowałam co możesz dalej zrobić. Nie opowiedziałam się po żadnej ze stron. 

 

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów