anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Włamanie na konto allegro

hubertwrotniak
#7 Wielbiciel#

Witam, piszę gdyż podejżewam włamanie na swoje konto oraz zakup na kwotę 444 zł. Jedno zamówienie udało mi się anulować gdyż pojawiło się na liście moje zakupy natomiast kolejne 4 produkty widnieją tylko w moich wiadomościach jako wysłane z fakturami na moje dane. Posiadam numer kontaktowy którego, nie rozpoznaję (jak mniemam osoby zamawiającej gdyż widniał na zamówieniu które udało mi się anulować).  Mieszkam na stałe w Anglii i a artykóły zostay zamówione do paczkomatu w Polsce. Czy mógł bym prosić moderatorów o pomoc ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hubertwrotniak dziękuję za Twoje zgłoszenie, widzę, że konto zostało już przez nas zabezpieczone. Zakupy są ukryte na Twoim koncie, dlatego ich nie widzisz, Dział bezpieczeństwa skontaktuje się ze sprzedającymi, aby nie wysyłali przesyłek.
Czy chcesz, abym przywróciła ukryte zakupy na Twoim koncie? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

hubertwrotniak
#7 Wielbiciel#

Tak, bardzo prosze o przywrocenie ukrytych aukcji. Dziekuje

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hubertwrotniak proszę, zobaczysz je w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

hubertwrotniak
#7 Wielbiciel#

Mam jeszcze dwa putaniapytanie, dostalem informacje o zwrocie za 2 rzeczy: Fast & Furious 1970 Dodge Charger R/T (76912) oraz LEGO Speed Champions - Koenigsegg Jesko (76900) czy dostnę także zwrot za LEGO Speed Champions Nissan Skyline GT-R R34 76917 oraz LEGO City Myjnia samochodowa 60362 ? A także moja karta została zablokowana czy będzie to miało znaczenie przy zwrocie środków ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@hubertwrotniak tak, dostałeś zwrot od jednego ze sprzedających. Skontaktowaliśmy się z obojgiem w sprawie zwrotu środków. Proszę Cię o odrobinę cierpliwości w tej kwestii. Natomiast środki zawsze wracają na konto, z którego zostały opłacone. Skontaktuj się z bankiem z prośbą o wypłacenie tych środków w placówce lub przelanie ich na inne konto. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

hubertwrotniak
#7 Wielbiciel#

Ok, dziekuje bardzo za pomoc

oznacz moderatorów