anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Włamanie na konto i zakupy

INZONI
#8 Zapaleniec#

31.08.2022 r. włamano mi się na konto Allegro i zrobiono zakup, opłacono kartą przypiętą do konta. W allegro nie ma widocznego zakupu, jedynie zauważyłam na koncie brak pieniędzy. Zakup właśnie jedzie do nowego właściciela in postem. Mam nr paczkomatu i tel, emailem dostałam powiadomienie. In post mówi, że nic nie da się zrobić, policja jest też powiadomiona. Czy mogę zatrzymać paczkę? Co można zrobić? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

mdrogeria
#21 Demiurg#

@INZONI dlaczego mając podpiętą kartę nie stosujesz dwustopniowego logowania ????!!!!

oznacz moderatorów

INZONI
#8 Zapaleniec#

już mam 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@INZONI trochę chyba za późno ....prawda ? Gnieć Policję tylko oni mogą wymusić zatrzymanie paczki przez Inpost , sam przewoźnik nic nie może zrobić , muszą się stosować do danych otrzymanych przez nadawcę .,.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Takie sprawy należy zgłosić na Policję.

oznacz moderatorów

INZONI
#8 Zapaleniec#

Tak, zgłosiłam wczoraj, gdy przesyłka miała status w drodze. Policja ma nr przesyłki, adres paczkomatu i tel złodzieja i mówią, że nic nie mogą zrobić!!!!!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@INZONI coś mi tu nie pasuje , piszesz ,że ,, W allegro nie ma widocznego zakupu ,, musi być , zerkinij może jest tu -https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione?login=success

 

oznacz moderatorów

INZONI
#8 Zapaleniec#

Nie ma zakupu w allegro, zobaczyłam tylko płatność w banku a później, że przesyłka rozpoczęła podróż... i już wiem co "kupiłam"

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Co tzn. Policja nie może nic zrobić, przecież to kradzież i włamanie na konto bankowe. Może siedzą na nowogrodzkiej i nie mają czasu, to państwo jest tak partyjne że szkoda słów.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@LEW433 

A ty przestań w co drugim wątku tutaj uprawiać politykę. Przeczytaj sobie porządnie regulamin Gadane albo poszukaj innego forum, gdzie można swobodnie wypowiadać się na takie tematy.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg 

kto tego doświadczył, to się z tego nie śmieje

przypomnij mi, kto podwyższył/chce podwyższyć limit tzw "kwoty kradzieży"?

https://www.money.pl/gospodarka/prog-kradziezy-w-gore-o-300-zl-przez-inflacje-6779283633957568a.html

@INZONI 

pisz zażalenie, jak nie będą chcieli procedować bo niski próg

możesz  też powołać się na art 488 kpk

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@INZONI czyli pewni podjęłaś kontakt ze sprzedawcą , działajcie - sprzedawca może zatrzymać przesyłkę ... jeśli zdąży .

oznacz moderatorów

INZONI
#8 Zapaleniec#

O sprzedawcy dowiedziałam się gdy już wysłał paczkę

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@INZONI jeśli nie jest jeszcze doręczona może ją wrócić , tylko czas czy na to pozwoli !!!

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@INZONI, przywróciłam ten zakup, powinien już być w zakładce Kupione.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

INZONI
#8 Zapaleniec#

Mam, dziękuję. Zgłosiłam reklamację w in post i mam komunikat "problem  z przesyłką", więc może się uda..

oznacz moderatorów

INZONI
#8 Zapaleniec#

Reklamacja przyjęta, paczka została zablokowana, paczka wróci do sprzedawcy (właśnie z nimi rozmawiałam). Dziękuję wszystkim za pomoc.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@INZONI tak z grzeczności zapytaj się sprzedawcy bo ... Inpost w takim przypadku może go obciążyć kosztem powrotu przesyłki i nadania jeśli to była przesyłka bez smarta ..

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Poproś Panie moderator o odkrycie zakupów, pewnie schowany jest  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  . 

oznacz moderatorów