anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W aukcji pisało 100 mb materiału, a dostałem 1 mb, co zrobić?

kam123bial
#8 Zapaleniec#

Co zrobić, jeżeli czarno na białym pisało 100 mb materiału, a dostałem 1 mb? Czy sprzedający ma obowiązek wysłać resztę? Czy sprzedający może zrobić coś na moją niekorzyść?

oznacz moderatorów
118 ODPOWIEDZI 118

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kam123bial czyli, krótko mówiąc poczyniłeś zmyślony wpis, żeby zebrać na sprzedawcę „haki” , pomocne w uprzykrzaniu mu życia i pracy. Nie pisz już więcej o swojej moralności.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@kam123bial   Naprawdę  tak postrzegasz świat, otoczenie?

"Sprzedawcy tylko czyhają na niewiedzę kupującego by zrobić ich w balona"

Musisz kogoś innego poprosić  o robienie dla ciebie zakupów, bo  jeśli tak widzisz świat jak piszesz  to  zaczyna  zakrawać  to na paranoję.  Porozmawiaj  z kimś  z otoczenia  na ten temat, może naprawdę potrzebujesz pomocy.

Wbrew temu  co  niektórzy  tutaj piszą  to akurat ja  akurat  jestem kupującym. I  nie  zauważam żeby ktoś wokół  mnie  usiłował mnie robić w balona.  Ludzie  są normalni, zapracowani, sprzedają, pracują bo  chcą jakoś przeżyć.

A jeśli  ktoś kogoś robi w balona  to przeczytaj tytuł  jaki napisałeś.  Zapominasz nawet co sam piszesz.

oznacz moderatorów

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@br. Nie postrzegam tak świata, stwierdzam fakty, a sprzedawca za sprzedawcą zawsze obstanie 😂 Nie wiem jedynie dlaczego dalej kontynuujesz wypowiedzi, zaczynając doszukiwać się dziury w całym. Wyjaśnione było wszystko dawno temu, ale dalej znajdują się osoby drążące temat i jak widać, zaczynające obwiniać mnie za zaistniałą sytuację. Lotto mi to, chcesz się bawić, proszę bardzo, mam masę czasu, mogę dalej się wypowiadać. Nie moja wina, że wielu ludzi nie potrafi zrozumieć czytanego zdania. Może trzeba zapisać się na czytanie ze zrozumieniem. Tylko że to było w pierwszych klasach podstawówki, więc niektórych już raczej nie będą chcieli zapisać na zajęcia 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@kam123bial   Nie  ucz nikogo czytania  skoro sam nie wiesz co  piszesz.

Faktycznie szkoda  czasu i tak nic do ciebie  z tego co piszemy nie dotarło.

Pilnuj się dalej żeby cię  sprzedający  w balona nie robili😂😂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kam123bial Czytanie ze zrozumieniem i analiza przeczytanego to moja bardzo mocna strona. Dlatego bardzo jasno widzę czego chciałeś.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@WREDZIA-W1 Czego ja chciałem? a może czego chcesz Ty? Udowodnić komuś, że masz nieskazitelną rację, mówiąc że kupujący chce zarobić na błędzie sprzedającego. Jak wspomniałem wcześniej (nie wiem czy dotarłaś z czytaniem do tego punktu) kara dla sprzedającego jakaś musi być. Nie uważał, wystawiał na pałę, aby do przodu. Wyśle towar, ja go nie odbiorę i zwyczajnie poniesie koszty, a ja się wcale o towar nie upomnę 😂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kam123bial  Czyli jeśli nie nieuczciwy, to przynajmniej złośliwy musisz być? Dam Ci dobrą radę. Odpuść sobie. Tym samym zachowasz szacunek do samego siebie i sumienie nie będzie Cię gryzło. Los jest sprawiedliwy. Co od Ciebie wyjdzie, to zwielokrotnione do Ciebie wróci.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@WREDZIA-W1 Wooow. Wreszcie. Owszem, jestem złośliwy czasami, nawet bardzo. Dlatego był ten temat, po to bym wiedział, jak mam uświadomić sprzedającego, że nie warto iść na skróty, ale pomyśleć czasem. Myślenie nie boli, ale czasami może zapobiec problemom. Tyle w temacie. Co do tego sprawiedliwego losu, to różnie z nim bywa, każdy powie to samo. Nawet Ty. 

Zamknięta dyskusja? Bo mam chęć iść na papierosa. Żeby nie było jak wrócę, że będę odpowiadał na 20 wiadomości od osób, które dalej próbują wmówić mi, że jestem nieuczciwy.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kam123bial Nie twierdzę, że jesteś nieuczciwy, ale mało brakło i okazja takim by Cię uczyniła. Każdy może się pomylić. Jak zauważyłeś taką aukcję, powinieneś napisać do sprzedawcy, by sobie poprawił. Przemyśl to wszystko. Dobranoc.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@WREDZIA-W1 Naprawdę myślisz, że ktoś kto ma wystawionych 8000 aukcji, nauczy się czegoś po dostaniu maila, z wiadomością o błędzie w jego aukcjach? Ile razy można wysyłać takie maile, a sprzedający nawet nie odpowiedzą, nie podziękują. To jest społeczność? Lub gdy zgłosiłem się sam osobiście do sprzedającego w sprawie zabawki za 750 zł, bo powodem było to, że zapomniał wziąć pieniądze za nią? W zamian nawet głupiego dziękuję, a winę zwalili na pracowników jak zwykle.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kam123bial Wystaw i obsługuj 8000 aukcji, odpowiadaj na **piiip**ylion pytań dziennie, to wtedy zrozumiesz, że taki sprzedawca nie ma czasu się nawet  .....,

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@WREDZIA-W1  Każdy jest panem swego losu. Mamy to, co chcieliśmy.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kam123bial Tak, z tym, że mamy nie to, co chcieliśmy, ale to, na co zasłużyliśmy 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@WREDZIA-W1 Otóż to właśnie 😂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kam123bial Wyciągnij więc wnioski, zrób rachunek sumienia i idźże wreszcie spać!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@WREDZIA-W1 Z tym, że ja się do winy nie poczuwam, a wręcz przeciwnie. Winny jest ten kto hurtem wystawia aukcje, z któru nie może się wywiązać.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kam123bial On nie zrobił tego celowo, żeby Ci pograć na nerwach! Poczekaj, i Ty się w życiu pomylisz, jeśli nie będziesz miał zrozumienia dla pomyłek innych. Oby tylko ta pomyłka za dużo Cię nie kosztowała.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433  tu bardzo dokładnie wyjaśnił czego chciał, oceń sobie sam 😏

Czego ja chciałem? a może czego chcesz Ty? Udowodnić komuś, że masz nieskazitelną rację, mówiąc że kupujący chce zarobić na błędzie sprzedającego. Jak wspomniałem wcześniej (nie wiem czy dotarłaś z czytaniem do tego punktu) kara dla sprzedającego jakaś musi być. Nie uważał, wystawiał na pałę, aby do przodu. Wyśle towar, ja go nie odbiorę i zwyczajnie poniesie koszty, a ja się wcale o towar nie upomnę 😂

 

oznacz moderatorów

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięte I co jest w tym cytacie takiego strasznego? Mówiłem, czasami jestem złośliwy. Taki jest świat a za parę lat będzie jeszcze gorszy. Jest wielu ludzi gorszych ode mnie. Sama złośliwość nie czyni ze mnie tego złego 😂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kam123bial nie no, nie ma w tym cytacie nic złego, ale dla tego sprzedawcy może to być piękny dowód, że chciałeś mu zaszkodzić. Z premedytacją. 😁 Tylko tyle i aż tyle.

oznacz moderatorów