anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W aukcji pisało 100 mb materiału, a dostałem 1 mb, co zrobić?

kam123bial
#8 Zapaleniec#

Co zrobić, jeżeli czarno na białym pisało 100 mb materiału, a dostałem 1 mb? Czy sprzedający ma obowiązek wysłać resztę? Czy sprzedający może zrobić coś na moją niekorzyść?

oznacz moderatorów
118 ODPOWIEDZI 118

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięte Sam sobie szkodzi brakiem myślenia, nieuwagą, czy też pośpiechem. Tylko tyle i aż tyle.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pięknie, emocje opadły, należy ocenić sytuację, a nie czy to sprzedający czy kupujący zły.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kam123bial to nie twój problem czym on sobie szkodzi, nie ma najmniejszego powodu żebyś dawał mu jakąkolwiek nauczkę. Zresztą powinieneś mieć świadomość, że publicznie przyznałeś się, że chciałeś mu zaszkodzić. 

oznacz moderatorów

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięte Publicznie, to powiedziałem, że wyśle paczkę, ja jej nie odbiorę, a on poniesie koszty przesyłki. Chyba że wcześniej się do mnie odezwie, wtedy co innego. Ja do niego napisałem, a co on z tym zrobi, to już jest jego problem. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kam123bial masz świadomość, że każdy zakup to zawarcie umowy? W pewnych przypadkach ty również możesz ponieść odpowiedzialność za niewywiązanie się z umowy. A twój wpis wskazuje na to, że zawierając umowę, wiedziałeś, że się z niej nie wywiążesz. 

Cały ten wątek wygląda tak jakbyś założył go w celu zdyskredytowania tego sprzedawcy. Najpierw piszesz, że kupiłeś, potem że nie kupiłeś. Brzydko to wygląda. Taki kupujący jak ty powinien zostać zablokowany przez Allegro. Jak to mawia @xyz96 ; „Allegro to nie zabawa”

oznacz moderatorów

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięte Miesza Ci się już. Kupiłem, ale towar nie został jeszcze wysłany i zapewne sprzedający nawet jeszcze nie ma bladego pojęcia, że cokolwiek sprzedał. Co do mojej odpowiedzialności, jestem czysty. Bo co najwyżej mógłby zwrócić się o zwrot prowizji, a to już groszowa sprawa przy tej cenie. Poza tym biorąc pod uwagę fakt, że on i tak nie zechciał by wysłać towaru, to on nie dotrzymał by warunków umowy. Nie wiem więc czego Ty się kolego doszukujesz. Chcesz na siłę wmówić komuś winę? Sory, nie tędy droga. Nie urodziłem się wczoraj.

oznacz moderatorów

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@WREDZIA-W1 Pomylić się, rzecz ludzka. Sam też popełniam błędy, ale się do nich przyznaję i jeżeli ktoś ma rację, to przynajmniej podziękuję. Kultura w tym świecie to już rzadkość. Mimo dobrych chęci spotykamy się z jej przeciwnością. Coś mam jeszcze dodać?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kam123bial ty chcesz karać sprzedawcę, kim ty jesteś, że wydajesz i wykonujesz wyroki.

@msniezek zrób coś z tym gościem, przecież nie może tak bezkarnie robić takich rzeczy, ja rozumiem, że Allegro jest prokonsumenckie, ale takie działania kupującego to już przesada. I jeszcze publicznie przyznaje się do tego.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kam123bial pokaż mi choć jeden mój wpis, w którym narzekam na kupujących. 🤔

 

oznacz moderatorów

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięte Próbujesz wmówić mi błędy, lub to, że to ja jestem nieuczciwy. To nie wystarczy? Powiedziałem że narzekasz na kupujących, bo nic tu nie wnosisz więcej.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kam123bial bardzo się postarałeś, żeby na ciebie narzekać. Zresztą jak prześledzisz dokładnie wątek, to może okazać się, że tylko jedna osoba na ciebie nie narzekała 😁 ale jak się dopatrzyła, że ściemniasz, to cię opuściła 😏 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Założyłeś temat, szukałeś akceptacji pomyłki sprzedawcy, zacząłeś oskarżać sprzedawców o brak uczciwości, później nerwy, szukanie wyjścia. Właściwie jakie miałeś zamiary?

oznacz moderatorów

kam123bial
#8 Zapaleniec#

@LEW433 Zamiary? Te były wyjaśnione jeszcze na początku tematu, więc przyjmij to do wiadomości. Jak nie kijem, to pałą, ale muszą co niektórzy nauczyć się odpowiedzialności. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not  Sporo usuniętej treści wróciło. Przywróć wszystko, plizzzz 🙂 To jest jeden z najlepszych wątków na AG.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Wątek został oczyszczony. Wszystkim biorącym w nim udział, również Tobie, przypominam, żeby powstrzymywać się od personalnych komentarzy, które odbiegają od tematu i mogą zostać uznane za obraźliwe. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Ale te personalne komentarze były skierowane do obu stron konfliktu, to była dyskusja, tam nikt nikogo nie mieszał z błotem. Wiele uwag było słusznych, zgodnych z prawdą, z wątku wiele się można było dowiedzieć o realiach AG, szkoda że aż do tego stopnia chcesz czyścić, szkoda.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@xyz96   Moim zdaniem cały wątek nadaje się do usunięcia.  Twórca  wątku, (prawdopodobnie  zablokowane konto)  dorwał się do komputera  kogoś z rodziny i nawypisywał głupot żeby odreagować frustracje.  [edycja]

Nawet  domyślam się  kto to może być, ale to nieważne.

Szczęśliwych Świąt  i odpuśćcie sobie już  te  prowokacje 😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@br. Nie. Tam autor nie pisał głupot, tylko dzielnie sobie radził  z atakiem TWA. Grillowanie się słabo udało tym razem.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Taaaa, dzielnie sobie radził. Czyli popierasz takie kombinatorstwo? Pięknie, no pięknie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów