anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W dniu 13.07.23 sprzedawca otrzymał zwrot towaru , do dziś nie otrzymałam przelewu na konto.

MAMY ROZWIĄZANIE!
halagardag
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

@halagardag przypomnij mu , aczkolwiek Ustawodawca dał mu na to 14 dni

oznacz moderatorów
halagardag
#7 Wielbiciel#

Witam. Poczekam,2 dni . Później zacznę korespondencję.  Dzięki 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Przypomnij grzecznie, jak nie pomoże załóż dyskusje. Wtedy szybciutko zwracają. Powinien zwrócić maksymalnie 2 tygodnie od kliknięcia na zwrot. Ale tu ze względu na darmową przymierzalnie nieraz jest zwrotów od groma, a obsługa zwrotu zajmuje tyle samo czasu co wysyłka. więc czasami nie wyrabiają. A niektórzy szczególnie w ciuchach regularnie o tym zapominają. Szczerze raz, nawet drugi nie wystawiam komentarza. Ale jak trzeci raz czekam 3 tygodnie i nic to już opinia adekwatna...

oznacz moderatorów
halagardag
#7 Wielbiciel#

Dzięki za radę,  skorzystam jeśli nie zrobi to w ciągu 2 dni. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@halagardag Cześć. 🙂 O które zamówienie chodzi? Możesz spróbować skontaktować się ze sprzedającym i poprosić o zwrot (chociaż generalnie ma na to jeszcze dwa dni). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
halagardag
#7 Wielbiciel#

Witam. Chodzi o zamówioną koszulkę Tommy Hilfiger męską polo rozmiar M ,od GoodFGH zakupioną  w dniu 11.07. Paczka wysłana 12.07 a sprzedawca otrzymał 13,07 . i cisza.  Poczekam 2 dni , dzięki. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ciuchy to raczej sobie sam nie przypomni. Przynajmniej ja mam z nimi kiepskie doświadczenia. Zwykle wystarcza wysłanie wiadomości w stylu "przypominam o zwrocie, zaraz minie ustawowe 14 dni". Grzecznie, nie nachalnie i oddają. Cięższe przypadki dyskusja rozwiązuje. Byle w tygodniu, w godzinach pracy to działa w 5 min.

oznacz moderatorów
halagardag
#7 Wielbiciel#

Dzięki za dobre rady, właśnie otrzymałam zwrot gotówki.  Pozdrawiam 🤗

oznacz moderatorów