anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W historii konta mam płatność kartą do Allegro ale nie mam żadnego zamówienia z tego okresu

totenkopf90
#8 Zapaleniec#
Witam,
 

W historii konta bankowego mam płatność kartą tytułem Allegro na kwotę 167,72 zł.

Jednak nie mam zamówienia na taką kwotę w historii Allegro, brak maila z potwierdzeniem zamówienia, nic. Nie ma też takiej możliwości, że ktoś płacił moją kartą.

Jak to możliwe?

Kasia

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

serwis-texas
#19 Nestor#

No dobra. Sprawdźmy to 🙂

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@totenkopf90 tak , to możliwe jeśli masz podpiętą karę do konta , słabe hasło i nie włączone dwustopniowe logowanie . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

totenkopf90
#8 Zapaleniec#

Mam podpiętą kartę do konta ale mam też włączone dwustopniowe logowanie 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@totenkopf90 rozumiem, że nie jest to płatność za zamówienie nr 28fa55e1-398d-11ed-952a-85509903a1ef? Jego kwota to 167,97 zł. Jeśli nie, to prześlij proszę potwierdzenie tej transakcji na adres spolecznosc@allegro.pl Będę to wyjaśniać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

totenkopf90
#8 Zapaleniec#

Nie, to jest jakieś inne zamówienie. Zaraz wyślę Pani potwierdzenie transakcji.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@totenkopf90 dziękuję! Otrzymałam potwierdzenie, przesyłam je do operatora płatności i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

totenkopf90
#8 Zapaleniec#

Dziękuje bardzo 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@totenkopf90 wracam z odpowiedzią. Do zakupu doszło na innym koncie Allegro, ze względu na ochronę danych osobowych nie możemy podać jakie to było konto, ale może sam zakup pomoże Ci zlokalizować tą płatność, jeśli nie, daj znać.
Był to zakup: Shell Helix Ultra Professional AF 5w30 4L  oraz BOSCH KLOCKI HAMULCOWE TYŁ 0 986 494 596.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

totenkopf90
#8 Zapaleniec#

Niestety to nie jest mój zakup. A czy mogę prosić nazwę firmy kurierskiej i nr przesyłki? 

Oraz czy płatność była za pobraniem czy karta była podpięta pod konto allegro?

 

Kasia

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@totenkopf90 bardzo mi przykro. Dowiaduję się jak możemy pomóc w tej sytuacji, możliwe, że dopiero na wniosek policji będziemy mogli udostępnić te informację, ale poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, dam znać gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

totenkopf90
#8 Zapaleniec#

Dobrze, w takim razie czekam na informacje 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@totenkopf90 przykro mi, ale otrzymałam odpowiedź, że ze względu na RODO nie możemy udzielić tej informacji. Zgłoś proszę tę sprawę na policję, na wniosek uprawnionych organów, ujawnienie tych informacji będzie możliwe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

totenkopf90
#8 Zapaleniec#

A czy chociaż mogę otrzymać wiadomość dokąd ta przesyłka została dostarczona? (Kod pocztowy) 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@totenkopf90 Przykro mi, ale nie możemy udzielić takiej informacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

totenkopf90
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Wracam znowu z tym samym problemem. W miesiącu wrzesień znowu mam płatności za nie swoje zakupy 

 

 tym razem 6 z całego miesiąca. 

wyśle Pani zaraz na maila potwierdzenia płatności. Ustaliłaby Pani czy to było z mojego konta?  Co to były za zakupy i czy płatność była kartą czy przez allegro pay?

Z góry dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów

totenkopf90
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Wracam znowu z tym samym problemem. W miesiącu wrzesień znowu mam płatności za nie swoje zakupy 😞 tym razem 6 z całego miesiąca. 

wyśle Pani zaraz na maila potwierdzenia płatności. Ustaliłaby Pani czy to było z mojego konta?  Co to były za zakupy i czy płatność była kartą czy przez allegro pay?

Z góry dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@totenkopf90 Ktoś płaci Twoją kartą a Ty jeszcze nie masz jej zablokowanej? 🙂

oznacz moderatorów

totenkopf90
#8 Zapaleniec#

Zablokowałam ale niestety było za późno bo te 6 transakcji udało się zrealizować 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@totenkopf90 Allegro nie udzieli Ci żadnych informacji. Musisz zgłosić sprawę na policji.

oznacz moderatorów