anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób zgłosić problem ze sprzedawcą po zakończeniu dyskusji?

jjbb333
#1 Nowicjusz#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_
Cześć,

Miałem problem z zamówionym łóżkiem, który zgłosiłem do sprzedawcy. Ten mnie ignorował, odpowiadał przez tydzień itp. Zgłosiłem problem do Allegro poprzez otwarcie dyskusji. Sprzedawca łaskawie zaczął odpowiadać i wymienił wadliwy element łóżka. Wszystko to trwało 5 tygodni, ale w końcu zostało załatwione.

Jednak to nie koniec problemów z produktem. 2 tygodnie po wymianie wadliwych elementów, łózko połamało się pod ciężarem osoby około 50kg. Jest to łózko 140x200cm, więc można uznać, że 2-osobowe.

No i teraz pytanie. Sprzedawca olewa moje wiadomości, a nie mam możliwości na nowo otworzyć raz zamkniętej dyskusji. W jaki sposób mogę poprosić teraz o pomoc Allegro?

Nie miałem nigdy większych problemów z zakupami lub nie zdarzyło mi się wcześniej kupić takiego chłamu:( Pomimo, że używam Allegro od kilkunastu lat, nie bardzo wiem, co mogę teraz zrobić z tym problemem?

Produkt i aukcja, której dotyczy sytuacja: https://allegro.pl/oferta/lozko-metalowe-ze-stelazem-materac-140x200-10908816304

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Poprosić dziewczyny o pomoc  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  . Jak dobrze kojarzę to chyba otwierają takie dyskusje ponownie. Zawsze masz jeszcze POK.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jjbb333 bardzo proszę napisz do nas za pomocą tego formularza. W wiadomości prześlij proszę zrzuty wysyłanych wiadomości do sprzedającego, w których zgłaszasz reklamację. Nie martw się, nie zostawimy Cię bez pomocy!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów