anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wasze doświadczenia podczas Allegro Black Weekend

skotr3m
#7 Wielbiciel#

Kupiłem dla dziecka mikroskop w ramach akcji Black Weekend na Allegro na Mikołaja. Jak to jest że po akcji Black jest takiej o 100 zł u tego samego sprzedawcy. Ktoś wytłumaczy kto zarobił, a kto stracił? 

Screenshot_2023-12-06-13-28-09-365_pl.allegro.jpg

Screenshot_2023-12-06-13-28-23-583_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@skotr3m tak to działa 😄 nigdy a to nigdy nie kupuje w takich akcjach, często po są produkty taniej niż przed i w trakcie 🙂

Jeśli nie minęło 14 dni to zwróć i kup ponownie taniej 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

skotr3m
#7 Wielbiciel#

Mam nauczkę na przyszłość, nie kupuje na promocji i dziwnych akcjach. Tylko kto zarobił, bo straciłem ja. Dobrze że żona nie wie 😉

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@skotr3m nie widzę zdjęć (masz za niską rangę i są ukryte) ale chyba wiem o co chodzi i już spieszę z wyjaśnieniem. 

Jest taniej bo nie trzeba już zapłacić za PROMOWANIE produktu więc koszty sprzedaży się zmniejszyły ... to i cena może być atrakcyjniejsza. 

oznacz moderatorów

skotr3m
#7 Wielbiciel#

Kolejne doświadczenie. Straciłem 100 zł na zakupie Mikroskopu w Black Weekend. Gdybym kupił dziś zapłacił bym mniej. Czyli zarobiło Allegro. Minęło 14 dni od zakupu. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@skotr3m allegro słono żeni sprzedawców za udział w takich akcjach , sprzedawca pewnie więcej na sztuce nie zarobił niż bez ,, Black Weekend ,, ... prawdopodobnie trochę więcej sprzedał .

oznacz moderatorów