anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Według doniesień otrzymałem zwrot pieniędzy za zwrócony produkt, ale nie widzę tego na swoim koncie

Client:109863692
#8 Zapaleniec#

Cześć!

Według doniesień otrzymałem zwrot pieniędzy za zwrócony produkt, ale nie widzę tego na swoim koncie.

Jak możesz mi pomóc?

pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Według doniesień otrzymałem zwrot pieniędzy za zwrócony produkt, skąd te doniesienia?

oznacz moderatorów

Client:109863692
#8 Zapaleniec#
Cześć! Tam raporty przychodziły pocztą elektroniczną. Dodatkowo jeden ze sprzedawców przesłał mi zdjęcie potwierdzenia zwrotu pieniędzy.
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Donoszę awiza do skrzynek pocztowych, donoszę na sąsiada do Urzędu Skarbowego, donoszę na Milicję na innego dalszego sąsiada, donoszę dwójkę i jedynkę do domu, achhhh ile to rzeczy może donieść 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Donoszę, ze połowa klientów piszących takie tematy płaci allegro pay, a kasy szuka na swoim prywatnym koncie... Jak to nie to to podaj numer zamówienia i oznacz moderatorów to sprawdzą co ze zwrotem.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109863692 Proszę, podaj mi numer zamówienia, którego dotyczy zgłoszenie. Sprawdzę to. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:109863692
#8 Zapaleniec#

1)

4867e822-f769-11ee-a814-8f40ead75ab4

2) 

4867e823-f769-11ee-a814-8f40ead75ab4

I returned these two items and received an email saying I had received my refund. However, the payment still doesn't appear in my bank account.

Thank you for your attention!

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109863692 The refunds for both orders were ordered correctly. The funds should return to the card account you used to pay for these orders. Please check the receipts to this account from April 19 to now.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów