anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja zwrotu a spłata allegro PAY

adam1727
#7 Wielbiciel#

Witam, 26.08 sprzedający dostal zwrot części która mi nie pasowała, od tamtej pory cały czas jest status że zwrot w trakcie weryfikacji. Zakup byl przez Allegropay, mam czas na spłatę do 12.09, czy ktoś orientuje się jak allegro na to patrzy? Tzn czy przyjdzie mi zapłacić za zakup i czekać wtedy ewentualnie na zwrot na swoje konto? Czy dopóki zwrot jest w trakcie weryfikacji termin płatności zostanie poki co odroczony? Dzięki z góry 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zostanie odroczony do chwili aż sprzedający nie zwróci Ty masz obowiązek spłaty rat, sprzedający ma na zwrot max 14dni od chwili odstąpienia od umowy zakupu. ale 1 rata jest po 30dniach!

oznacz moderatorów

adam1727
#7 Wielbiciel#

Zwrot zgłosiłem 21.08, czyli teoretycznie 14 dni już minęło, ale dzięki za odzew

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@adam1727  powinien już zwrócić , przypomnij mu ... nie , obowiązek spłaty w terminie ciąży na Tobie , 

oznacz moderatorów

adam1727
#7 Wielbiciel#

Okey, jutro mu się przypomnę, dzięki 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@adam1727 Ty odpowiadasz za spłatę należności w terminie, więc w takim wypadku sugeruję uregulowanie wpłaty. W przypadku, gdy sprzedawca przyjmie reklamację i zleci zwrot środków, trafią one na Twoje konto Allegro Pay, jako nadpłata i będziesz mógł zlecić ich wypłatę. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów