anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wieksza cena towaru dlaczego ?

sam71
#8 Zapaleniec#

Witam zakupiłem tą maszynkę https://allegro.pl/oferta/maszynka-sieciowa-do-wlosow-philips-qc-5115-15-8725621732?snapshot=MjAyMC0... patrze dzisiaj i coż nie wieże w cenę https://allegro.pl/oferta/maszynka-sieciowa-do-wlosow-philips-qc-5115-15-8725621732 co nasz allegro na taki stan rzeczy, ze pozamykane salony fryzjerskie trzeba zedrzeć z kupujących ze sprzedawca może wystawiać za ile chce .

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

Ma prawo, poszukaj u innego 😄 może w hurtowni podrożało, może inny powód, jak będzie za drogo nikt nie będzie kupował 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

JuliaHobby
#8 Zapaleniec#

Rzumiem, że jak by obniżył cenę to byś zwrócił różnice?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

To ma się nijak do pozamykanych salonów fryzjerskich, u nas w hurtowni połowa sprzętu AGD poszła od 5-50zł w górę po nowych importach.

oznacz moderatorów

sam71
#8 Zapaleniec#

Jeśli ma się wystawione w aukcji tyle a tyle to nie chodzi o podwyżkę w hurtowni chyba proste bo towar juz masz na magazynie ?????

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Licz się z tym, że nie każdy sklep ma na stanie tyle, ile wymienione jest w aukcji 😉

Każdy o tym wie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sam71 jesteś w błędzie ja mam wystawione 1000 sztuk co by aukcja wisiała a co tydzień ściągam nowy towar od producenta 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sam71
#8 Zapaleniec#

A skąd ja mam wiedzieć czy masz na magazynie 1 sztuke czy 2000000 ? Jeśli nie masz tyle na stanie to czemu wystawiasz ?

oznacz moderatorów

JuliaHobby
#8 Zapaleniec#

Ty nie musisz tego wiedzieć bo to nie Twoja sprawa ile  on ma czego na magazynie. Jego obowiązek wywiązać się z transakcji, patrząc na komentarze robi to bardzo dobrze. Cenę kształtuje rynek a nie przepisy. Uznał, że teraz ma to kosztować tyle i ma do tego prawo.

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@sam71 

Wrzuć na luz.

Jeśli ktoś ma stały dostęp do towaru w hurtowni, u producenta i z innego źródła i jest w stanie zrealizować bieżące zamówienia, to nie widzę w tym żadnego problemu.

Kupowanie towaru z góry też wiąże się z ryzykiem, że nie zostanie sprzedany.

Ilekroć człowiek przyszedł do apteki z receptą i okazało się, że danego leku nie mają na stanie i muszą zamówić w hurtowni, a klient musiał pofatygować się na drugi dzień po odbiór leku/ leków. Takie są realia.

Wiola
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Wytłumacz to kupującemu, mi na podwyżki wpłynął kurs euro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

"Wytłumacz to kupującemu"

Ale co tu jest do tłumaczenia? Kupił, dostał po cenie po której kupił, a później zdrożało i już. Skoro nie kazali mu dopłacać to o co mu chodzi?

oznacz moderatorów

eSKLEP24online
#8 Zapaleniec#

Sprzedający najczęściej podnosi ceny, ponieważ u producent podniósł. klienci często tego nie rozumieją. owszem są tacy sprzedawcy, co celowo podnoszą ceny i tutaj róneiż nikt im nie zabroni. No chyba, ze narusza pewne prawa. Zwykle jednak jest tak, że producenci narzucają pewne ceny i sprzedawcy się ich trzymają. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

waluta słaba

allegro podniosło prowizję

i jeszcze podniesie gdy wejdą prowizje z koszt wysyłki

 

ceny będą jeszcze wyższe

 

poszukaj towaru u kogoś innego kto ma go jeszcze po starych cenach

 

 

oznacz moderatorów