anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Czy Allegro rozdaje prezenty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kja_59_06
#8 Zapaleniec#

Na  maila otrzymana wiadomość z Allegro : wygrałam iPhona13.

Treść : Niestety, po raz ostatni możemy się z Tobą skontaktować, aby przypomnieć, że twój prezent Allegro czeka.

Od 26 marca 2022 r. Wszystkie niepisane upominki zostaną losowo odzyskane i dostarczone innym potencjalnym zwycięzcom.

Jeśli otrzymałeś ten e-mail na adres ====== nie trać czasu i nie potwierdzaj: Ta możliwość została zarezerwowana dla Ciebie spośród tysięcy klientów Allegro, nie przegap tego.

 

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

Uważałbym na takie prezenty, możesz zostać oszukany ale zapytajmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kja_59_06 nie, to nie jest wiadomość od nas. Bardzo prosze nie wchodź w żadne linki widoczne w tej wiadomości. Będę bardzo wdzięczna jeśli prześlesz tą wiadomość za pomocą opcji [przekaż dalej] na adres phishing@allegro.pl 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@kja_59_06 To było wielkie świeto warte zaznaczenia w kalendarzu na czerwono i ustanowienia tego dnia świetem państwowym oraz dniem wolnym od jakiejkolwiek pracy.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

 😆 tak się kończy zostawianie gdzie popadnie adresu e-mail

oznacz moderatorów
kja_59_06
#8 Zapaleniec#

Tego typu odpowiedzi proszę zostawiać dla siebie

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@kja_59_06 

Ty się nie obrażaj na głosy krytyki - Ty się wstydź własnej naiwności (że nie napiszę bardziej dosadnie).

Pomijam prawne regulacje dotyczące losowania nagród - masz prawo ich nie znać. Pomijam fakt, że wiadomość na pewno nie została wysłana z adresu kończącego się na "allegro.pl" - mogłaś przeoczyć.

Ale tego, że ktoś może przeczytać Wszystkie niepisane upominki zostaną losowo odzyskane i nadal liczyć, że dostanie ajfona za darmo - nijak pojąć nie potrafię...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oj kasieńka a od ilu lat jest znana metoda na wnuczka, a nadal ludzie się nabierają.😮

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@LEW433 

Gdyby "wnuczek" zapodał babci taki bełkot jak powyżej, nawet najstarsza starowinka by się nie nabrała.

"Słuchaj babcia, miałem wypadek i muszę dać policjantowi niepisany upominek, który on sobie losowo odzyska" - pan Hoss nie zarobiłby grosza na takiej metodzie😊

 

oznacz moderatorów
kja_59_06
#8 Zapaleniec#

Gdzie napisałam, że liczę na nagrodę? Nigdzie. To raz. Może warto przeczytać moje zapytanie powtórnie ?

Dwa:Zgłosiłam - w formie zapytania, czy Allegro rozdaje prezenty. Tym samym Allegro ma info, że istnieje strona, mogąca naciągać użytkowników.

Chęć pomagania i udzielania odpowiedzi pomagających w rozwiązaniu problemu, nie polega na atakowaniu pytającego - tu kłania się brak kultury.

 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@kja_59_06 Nikt z nas Cię nie atakuje. To po prostu żarty. Dzięli temu świat jest lepszy i weselszy. Inaczej AG zmieniło by się w forum "ponuraków"

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kja_59_06 bardzo mi przykro, że poczułaś się zaatakowana. Oczywiście Forum Allegro Gadane ma przede wszystkim pomagać. Jestem pewna, że osoby, które wypowiadały się w tym wątku nie chciały Cię obrazić, znamy się już trochę w społeczności i tak jak napisał @Ziolko39 żarty sprawiają, że świat jest weselszy, ale nigdy nie powinny wprawić w zakłopotanie osoby, która zadała pytanie. 
Bardzo się cieszę, że napisałaś do nas oraz że mogliśmy Ci pomóc i mam nadzieję, że jeżeli będziesz miała jakiekolwiek pytania czy wątpliwości na temat Allegro napiszesz tutaj ponownie. Serdeczenie pozdrawiam! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów