anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam czy ktoś miał problem z podzielną płatnością?

MAMY ROZWIĄZANIE!
myszka7773
#2 Obserwator#

Zakupiłam przedmioty od dwóch sprzedających i płatność została zgrupowana. Ale jeden z Panów mówi,  że nie dostał płatności za towar, a z kąta pociągnęło za 2 rzeczy:/ może ktoś miał podobnie. Najgorsze,  że nie ma tych drugich w historii, żeby można było wyjaśnić sprawę.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, wielu miało.

oznacz moderatorów
myszka7773
#2 Obserwator#

I co w takiej sytuacji? Gdzie wyszedł problem? Gdzie szukać pieniążków? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@myszka7773 Jeśli to była płatność zbiorcza za dwa przedmioty i jeden sprzedawca wpłatę otrzymał, to drugi też musiał otrzymać. Masz płatność zakończoną w zakładce Kupione?

Spór otwórz; https://allegro.pl/dyskusje/nowa ten co pisze, że nie ma wpłaty, szybko po otwarciu sporu ją znajdzie 🙂

oznacz moderatorów
myszka7773
#2 Obserwator#

Sprawa wyglądała tak, że najpierw kupiłam u tego sprzedającego przedmioty i zapłaciłam za nie. Za chwilę mąż kupował i przy płatności nie odznaczył tych rzeczy musiały być w koszyku i zrobił płatność zbiorczą i zapłacił za nie. Z konta pociągnęło dwa razy. Przy historii jednego i drugiego jest napisane, że kwota była wyższa wpłacona, ale zamówienie jest jedno.  Ten Pan od którego przez pomyłkę zamówił drugi raz sprawdzał na allegro finanse i mówi,  że nie ma 2 płatności:/ pisałam do allegro, ale się nie odzywają.

oznacz moderatorów
myszka7773
#2 Obserwator#

Sprawa wyglądała tak, że najpierw kupiłam u tego sprzedającego przedmioty i zapłaciłam za nie. Za chwilę mąż kupował i przy płatności nie odznaczył tych rzeczy musiały być w koszyku i zrobił płatność zbiorczą i zapłacił za nie. Z konta pociągnęło dwa razy. Przy histori jednego i drugiego jest napisane, że kwota była wyższa wpłacona, ale zamówienie jest jedno.  Ten Pan od którego przez pomyłkę zamówił drugi raz sprawdzał na allegro finanse i mówi,  że nie ma 2 płatności:/ pisałam do allegro, ale się nie odzywają.

oznacz moderatorów
myszka7773
#2 Obserwator#
  • Sprawa wyglądała tak, że najpierw kupiłam u tego sprzedającego przedmioty i zapłaciłam za nie. Za chwilę mąż kupował i przy płatności nie odznaczył tych rzeczy musiały być w koszyku i zrobił płatność zbiorczą i zapłacił za nie. Z konta pociągnęło dwa razy. Przy histori jednego i drugiego jest napisane, że kwota była wyższa wpłacona, ale zamówienie jest jedno.  Ten Pan od którego przez pomyłkę zamówił drugi raz sprawdzał na allegro finanse i mówi,  że nie ma 2 płatności:/ pisałam do allegro, ale się nie odzywają.
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@myszka7773 Wyjaśnij to z Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f Wygląda na to, że kupiliście dwa razy to samo. Jeśli to były dwa oddzielne zakupy, a jeden został zdublowany, sprzedawca powinien dostać dwie wpłaty. Zapytaj Allegro, podaj numery płatności. Jeśli sprzedawca coś kręci, otwórz spór.

oznacz moderatorów
myszka7773
#2 Obserwator#

Dziękuję za pomoc:)

oznacz moderatorów
myszka7773
#2 Obserwator#

Dziękuję za pomoc wydaje mi się, że ten Pan chciał mi pomóc, ale nie wiem jak to sprawdzić czy rzeczywiście może nie widzi. Sprawdzał chyba po moim nicku. Jeszcze tak myślałam, że może przez zbiorczą płatność inaczej sprawdza się wpływy.... ale bardzo dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów