anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam czy warto kupowac na allegro od sprzedawcow z chin

NietoperRafal
#1 Nowicjusz#

Zauważyłem bardzo ciekawa cenowo ofertę od sprzedawcy z Chin czy warto dokonać zakupu po okazyjna cenie ?

Czy może być to oszustwo ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jak przyjdzie to co w ofercie- to tak, ryzyko duże, duży koszt zwrotu, reklamacja tu wówczas najlepsza - jak towar niezgodny z opisem.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Nie warto . Ja pięciokrotnie kupowałem od sprzedawcow z Chin za każdym razem itrzymalem przesyłkę niezgodna z opisem.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@NietoperRafal Tylko pozornie zaoszczędzisz a potem możesz tego bardzo żałować . Nie warto ryzykować .

oznacz moderatorów

sigmek
#8 Zapaleniec#

Jest duże ryzyko. Administracja Allegro nie posiada narzędzi pomocnych dla kupujących. Odwrotnie czyni wszystko by Sprzedawca złożył ofertę udostępniając mu  swój katalog. Sprzedawca wybiera ofertę, która się różni pod wieloma względami od opisu, o czym kupujący nie jest informowany. Nie należy wierzyć w obsługę automatyczną Czatbota, bo to tylko strata czasu. W rozmowie telefonicznej z administracją dowiesz się, że tak naprawdę wszystko zależy  od Sprzedającego i jesteś zdany na walkę bezpośrednio z nim bez realnej pomocy.Możesz stracić duże środki finansowe na długi czas, chyba, że masz szczęście. Nie licz na to, że jak klikniesz w okienko danej oferty i wyjdzie, że zostało do sprzedania jeszcze kilkadziesiąt sztuk, że Sprzedawca dysponuje przynajmmniej 1 sztuką, albo, że dotrzyma terminu dostawy określonej poniżej. To za Sprzedawcę podaje allegro wprowadzając Ciebie w błąd. Jak chcesz dowiedzieć się prawdy musisz prowadzić długą korespondencję ze Sprzedającym, który po kilku takich samych zapytaniach i po kilku godzinach ujawni, że w obecnym czasie nie dysponuje towarem., albo towar jest niedostępny w magazynach.

oznacz moderatorów