anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam jak mam zrobić ponownie przelew za wygraną licytację. Sprzedający najpierw zwrócił pieniądze

MAMY ROZWIĄZANIE!
lisisi
#7 Wielbiciel#

Po wygranej licytacji i jej opłaceniu sprzedający zwrócił pieniądze i poinformował że nie ma  monety w tej cenie. Po złożeniu reklamacji na allegro i poinformowaniu mnie że było to niezgodne z zasadami sprzedający otrzymał negatywną ocenę . Obecnie sprzedający przeprasza za wynikłą sytuację i prosi o zmianę oceny i oczywiście wyśle wylicytowaną monetę po opłaceniu ponownie wygranej licytacji . Chciałam się dowiedzieć jak ponownie zrobić ten przelew. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
br.
#21 Demiurg#

@lisisi To zależy  jak dawno  zakończono licytację.  Ale deklaracja sprzedającego jest niewiarygodna, powinno być:  wysyłam monetę,  proszę o zmianę opinii.

Prawdopodobnie termin płatności już minął i sprzedający usiłuje cię wrobić w przekręt.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Możesz zrobić przelew na jego konto o ile Ci je podał wpisując w tytule przelewu czego on dotyczy . Po otrzymaniu przesyłki zmień mu opinie . 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608  Ja bym proponował  abyś nie namawiał użytkownika do transakcji "po boku" poza Allegro.  Po wpłacie pieniędzy  sprzedający wyśle cokolwiek albo nie wyśle niczego i pozostaje wieloletnia droga prawna:  windykacja wierzyciela.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Poproś o ponowne wystawienie w wylicytowanej cenie. To w końcu jego problem. I nie masz się co cackać. Jak się chce licytacje to się wystawia od ceny za którą w ostateczności się sprzeda, a nie wymyśla. To psuje opinie wszystkim w licytacjach. Na przyszłość raczej wybieraj licytacje wystawione od kwoty wyższej niż 1zł. Wiadomo pomyłki się zdarzają, szczególnie przy tym co się dzieje w allegro. Ale ludzie wystawiający np licytację od 100zł i KUP TERAZ od 150zł, nie robią celowo takich numerów i sprzedają za ile poszło...

oznacz moderatorów
lisisi
#7 Wielbiciel#

Niestety nie może wystawić ponownie monety ponieważ allegro zablokowało mu konto.

oznacz moderatorów