anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam mam problem z uruchomieniem konta bo konto należało do świętej pamięci taty

Client:102952295
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem z uruchomieniem konta bo konto należało do świętej pamięci taty i użytkowałam go tyle lat aż do dzisiaj jak mnie wylogowało i musiałam się od nowa zalogować wszystko by było Oki ale okazało się że tata włączył blokadę i po każdym zalogowaniu prosi o numer z esemesa a niestety nie wiedziałam i teraz niewiem jak mogę przywrócić konto bo niechce go utracic

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:102952295 Na Allegro nie można używać cudzych kont, to niezgodne z regulaminem. Nie możesz więc korzystać z konta ojca, zwłaszcza po jego śmierci. Musisz sobie założyć własne konto na Allegro. Jeżeli ojciec miał na swoim koncie Allegro Finanse pieniądze ze sprzedaży, odzyska je spadkobierca. W tym celu pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf&subjectId=86e88a9d-e...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak się nie da to co zrobić jak ktoś odchodzi z tego świata a jego biznes przechodzi na spadkobiercę ? Dotychczasowy właściciel wyrobił sobie renomę i następca chce dalej kontynuować jego dzieło .Czy jest możliwość przeniesienia jego biznesu w takim stanie jak było na następcę ? Oczywiście trzeba zmienić dane właściciela ,ale żeby zachować jego login i jego dokonania by dalej kontynuować i rozwijać taką firmę .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli konto firmowe, zwykłe nie da się. Przynajmniej tak napisane, ale może są wyjątki.

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

@kolekcjoner608nie dziedziczy się chyba firmy po osobie fizycznej. Można tylko odziedziczyć majątek firmy, czyli de facto zmarłej osoby. W skład spadku nie wchodzą np. koncesje uzyskane przez taką osobę, kiedy prowadziła firmę (zapewne konto na Allegro również).

Gdyby firma była w formie spółki to inna sprawa

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nie jest to twoje konto to jest to niemożliwe, nie możesz używać tego konta. Musisz założyć swoje, ale dopytaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102952295 bardzo mi przykro, ale faktycznie używanie konta kogoś innego jest niezgodne z regulaminem. Widzę, ża napisałaś już do nas w tej sprawie. Bardzo proszę poczekaj na odpowiedź w korespondencji e-mail o numerze 18257936. Mam nadzieję, że uda się wyjaśnić ten problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów