anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Mam pytanie dotyczące allegro polecam.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Flori1917
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam. Mam pytanie dotyczące allegro polecam. poleciłam ekspres DeLonghi dinamica koszt plus minus ok 3190 zł. Mam informacje na allegro że dwie osoby kupiły ten ekspres z mojego polecenia. Jednak premia naliczona to groszowe sprawy. Chyba ok 1zl za dwa ekspresy. Czemu to tak wygląda ? 

 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

Bo takie są zasady. To ma nabijać kasę Allegro, a nie Tobie 🙂 

oznacz moderatorów
Flori1917
#9 Pomysłodawca#

Dokładna cena ekspresu 3189 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Flori1917 a kiedy zakup bo kasę przydzielają po 45 dniach, może to za inny produkt ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Flori1917
#9 Pomysłodawca#

Po 45 dniach pieniądze są do wypłaty. Ile dostaje prowizji odrazu widać. Zakup był już jakiś czas temu. Dopiero dziś zauważyłam że za dwa zakupione ekspresy dostałam 1.06zl prowizji. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Flori1917 to reklamuj lub poproś o wyjaśnienia, bo 20%  z prowizji to nie wieżę że allegro pobrało tylko 5 zł prowizji z czego dla Ciebie 1 zł 😄 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  prosimy o sprawdzenie i wyjaśnienie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Flori1917
#9 Pomysłodawca#

1.06 za dwa ekspresy więc średnio 53 grosze za jeden, śmiech na sali

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Flori1917, być może ktoś, kto skorzystał z Twojego linka polecającego, kupił inny przedmiot niż ekspres do kawy? Możesz to zweryfikować, klikając w liczbę zakupów przy danym linku.

Screenshot 2022-02-08 at 13.04.03.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Flori1917
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję. Już wszystko jasne. Nie wiedziałam że w taki sposób można to sprawdzić. Dziękuję za pomoc. Ps. Z tego wynika że nie były kupione ekspresy ale jakies inne przedmioty, stąd niska prowizja. Dziękuję 

oznacz moderatorów
michalhobot
Ekspert Allegro

Zapewne ktoś wszedł na twój link, a potem kupił coś innego niż ekspres, znacznie tańszego. Możesz z grubsza zobaczyć co zostało kupione, klikając w cyferkę pokazującą liczbę zakupów z twojego linku - wyskoczy okienko z informacją.

Pozostaje pytanie co się stało z zakupami ekspresu, bo zakładam że faktycznie co najmniej dwie osoby go kupiły. Najczęściej brak naliczenia jest spowodowany użyciem ad blocka przez osobę kupującą. Czasem są inne powody, np dodanie do koszyka od razu po wejściu w link, ale płatność za koszyk znacznie później.
Możesz zgłosić reklamację, ale żeby została ona przyjęta konieczne jest podanie identyfikatorów transakcji dla dokonanych zakupów.

oznacz moderatorów