anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam . Proszę o pomoc w związku z kradzieżą konta (innego niż te)

Tokoyam
#2 Obserwator#

Konto zostało skradzione, hasło zmienione, e mail tak samo zmieniony, numer telefony również, dowiedzieliśmy się o kradzieży konta za pomocą płatności w banku i chcemy odzyskać ponieważ dużo rzeczy zdążył złodziej zamówić. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Tokoyam już działam w  tej sprawie! Tylko podaj proszę o jakie konto chodzi. Login możesz podać tutaj. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Tokoyam
#2 Obserwator#

@la_nika  Chodzi o inne konto nie te z którego pisze a login do drugiego konta to chakapl

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Tokoyam oki, dziękuję już to zgłosiłam do Działu bezpieczeństwa do weryfikacji, wkrótce otrzymasz od nas wiadomość e-mail, skontaktujemy się też ze sprzedającymi w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Tokoyam
#2 Obserwator#

@la_nika  mam tylko jedną prośbę czy dało by radę wysłać wiadomośc e mail na inny mail niż jest podany na tamtym koncie najlepiej na ten z którego piszę ponieważ nie mamy dostępu do maila pozdrawiam i dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Tokoyam nie możemy tak zrobić, ale podsyłam Ci treść tej wiadomości tutaj:

Na Twoim koncie zalogowała się nieuprawniona osoba. Dokonała ona zakupów, które opłaciła przy użyciu karty powiązanej z Twoim kontem.
Dlatego:
  • powiadomiliśmy o tej sytuacji Sprzedającego. Jeśli masz pytania dotyczące zwrotu środków, proszę skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego odnośnika,
  • zresetowaliśmy hasło do Twojego konta.
Co należy zrobić
  • Przeskanuj komputer aktualnym oprogramowaniem antywirusowym.
  • Jeśli korzystasz z wielu urządzeń, zadbaj o bezpieczeństwo każdego z nich.
  • Zmień hasło do skrzynki pocztowej.
  • Ustal nowe hasło, korzystając z odnośnika Nie pamiętam hasła na stronie logowania do Allegro.
Nowe hasło powinno być zdecydowanie inne niż używane wcześniej, nie wracaj do poprzedniego hasła. Zadbaj też o to, aby hasła do konta Allegro i poczty różniły się od siebie.

Od razu też zalecam po zalogowaniu się zmianę adresu e-mail na koncie na taki do którego masz dostęp. 
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Tokoyam
#2 Obserwator#

dziękuję za pomoc i postaram się odzyskać pieniądze 

oznacz moderatorów