anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam.Sprzedający zmienił tytuł oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
mariola1610
#9 Pomysłodawca#

Witam.Kupiłam 2 szt. filtrów do fontanny.W tytule oferty było wyraźnie napisane 2szt.Na zdjęciu również były dwie sztuki.Dopiero dużo niżej w opisie była mowa o 1 szt.Sadziłam,że kupuję 1 komplet 2 szt filtrów.W tamtym momencie tak to dokładnie wyglądało.Byłam zaskoczona ,gdy w paczce była jedna sztuka.Sadziłam ,że zaszła pomyłka i chciałam sprawę rozwiązać polubownie.Nie otwierałam sporu na allegro ,tylko napisałam w pytaniu do sprzedającego ,że zamiast dwóch otrzymałam jeden filtr.Niestety sprzedawca chwilę po tym ,gdy się upomniałam zmienił tytuł aukcji i odpisał mi ,że jeżeli nie mam screnu aukcji to nie mogę mu nic udowodnić,a aukcja zawiera 1 szt.Teraz nawet w mojej zakładce kupione wyświetla mi się inny tytuł tej aukcji.Nie przyszło mi do głowy,żeby zrobić jakąkolwiek kopię tej aukcji ponieważ nie sądziłam ,że sprzedawca może zmienić ten tytuł już po zakupie i dostarczeniu produktu.Posiadam tylko korespondencję prowadzoną przez zakładkę "pytanie do sprzedającego".gdzie sprzedający w sumie przyznał się ,że było napisane dwie szt ,ale to allegro narzuciło mój ten opis i allegro mam się czepiać.Co ja mogę jeszcze w tej sytuacji zrobić?Cena jak za 1 szt tego produktu jest dosyć wysoka,u innego sprzedawcy miałabym jednak prawie @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 2 szt.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
aragil
#15 Entuzjasta#

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.pngSprzedawca nie może zmienić tytuł oferty gdy są już oferty kupna.

oznacz moderatorów
mariola1610
#9 Pomysłodawca#

Mam już zrzut ekranu z dnia zakupu i dzisiaj,więc jakoś to zrobił.Zmienił ją ,gdy produkt już do mnie dotarł ,a ja upomniałam się o zaległą sztukę.

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@mariola1610 Nie mógł zmienić tytułu oferty, mógł tylko wystawić nową ofertę, a starą usunąć. Dla ciebie wiążąca jest oferta z chwili zakupu.

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

@mariola1610  Dziwne ,przecież masz tytuł oferty w  mailu otrzymanym po zakupie od allegro ,jego tez sprzedawca zmienił?:

Kupiłeś xxxxxxxxxxxxxxx (101448xxxxxxx) od xxxxxxxxxx

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mariola1610 Po kliknięciu w tytuł oferty w zakładce Moje zakupy widzisz ofertę z dnia zakupu, przed wszelkimi późniejszymi zmianami. Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa zgłoś w nim problem i poproś tam o pomoc pracownika Allegro, który sprawdzi stan oferty z momentu zakupu.

oznacz moderatorów
mariola1610
#9 Pomysłodawca#

Gdy sprawdzałam tą ofertę z tel.cały czas wyświetlała mi się już poprawiona aukcja,ale teraz na kom mam już zrzut ekranu z dnia zakupu,więc po części problem się rozwiązał.Tak zgłosiłam już problem w dyskusji.Dzięki

oznacz moderatorów