anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WItam, w adresie dostawy wpisałem siebie, a paczka przyjdzie to przyjaciółki.

KayKayDoubleu
#2 Obserwator#

Witam, tak jak w tytule w adresie dostawy wpisałem adres przyjaciółki, lecz swoje dane osobowe i jezeli dobrze rozumiem to kurier nie odda jej paczki. Czy jest coś co moge z tym jeszcze zrobic?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@KayKayDoubleu Odebrać samemu u przyjaciółki, albo jak kurier będzie dzwonić to umówić się z nim(nie wszyscy dzwonią) ale dostaniesz powiadomienie więc masz czas żeby byc na miejscu odbioru.

oznacz moderatorów

KayKayDoubleu
#2 Obserwator#

Nie sprecyzowałem, mieszka ode mnie ponad 400km i spotkanie sie jest naprawde trudne.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@KayKayDoubleu  będziesz mieć okazję odwiedzić przyjaciółkę 😁

Tak na serio dla kogo ta paczka? Jak dla przyjaciółki to podaj kod odbioru dla niej i po sprawie.

oznacz moderatorów

KayKayDoubleu
#2 Obserwator#

Paczka dla niej, prezent na urodziny niestety troche sie czas dostawy rozjechal, paczka jest kurierem wiec nie wiem czy jest jakis kod odbioru, zadko zamawiam kurierem.  A o spotkać sie próbujemy jak tylko jesteśmy w stanie 🙂

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@KayKayDoubleu Nie chcesz odebrać to musisz anulować zakup  a tak jak kurier do niej podjedzie to zdzwonicie z się z  przyjaciółką, przekażesz kod odbioru i dogadacie  z kurierem i tyle.😁

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@KayKayDoubleu Jeżeli jest potrzebny kod odbioru (zależy od firmy kurierskiej) to dostaniesz go na maila > wtedy możesz go przekazać. A jak nie to niech przyjaciólka poda Twoje nazwisko (jakby się kurier pytał). Do tej pory nie mi sie zdarzyło aby kurier żądał dokumentu tożsamości.

oznacz moderatorów

KayKayDoubleu
#2 Obserwator#

To też jest pomysł, dzięki wielkie @Ziolko39  i @LEW433 😄

oznacz moderatorów