anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam, zablokowali mi konto z powodu jednej dyskusji na która nie odpowiedziałem w terminie

slawka_mad
#7 Wielbiciel#

witam, zablokowali mi konto z powodu dyskusji na która nie odpoiwiuedziałem w terminie . zapomniałem w latek przed świętami . następnie były święta Bożego narodzenia , a klient w poniedziałek w pierwszy dzień świat zgłosił się do nich o pomoc i z tego powodu zablokowali mi konto. Teraz mimo juz wyjaśnienia sprawy zwrócenia klientowi pieniędzy jak również braku zaległości nie chcą mi odblokować bo mam inne dyskusje otwarte!!!

czy to normalne??

co maja wspólnego inne dyskusje, które niekiedy są zakładane z błachego powodu i na dodatek mimo próśb klienci ich nie zamykają. 

proszę o pomoc.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@slawka_mad Cześć. Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja, ale wypowiedzi w dyskusjach w terminie są Twoim obowiązkiem i wynika to z regulaminu, który zaakceptowałeś. 

W sprawie blokady konta możesz kontaktować się z Działem Bezpieczeństwa: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

oznacz moderatorów

slawka_mad
#7 Wielbiciel#

ok, wszystko rozumiem i za brak odpowiedzi dostaje ujemne punkty. zablokowali mi konta nie za brak odpowiedzi w terminie tylko dlatego ze klient w dzień wolny od pracy zgłosił się doi Nich z prośba  o pomoc i wtedy zablokowali. dyskusja ta została już wyjaśniona i zamknięta a oni nie chcą mi odblokować z powodu innych otwartych dyskusji i żądają zamknięcia wszystkich dyskusji aby mi odblokować. jeśli prowadzi się dużą sprzedaż to zamknięcie dyskusji wszystkich jest nie możliwe ponieważ klienci zakładają je z błachego powodu. 

wiecie czy może jest coś takiego w regulaminie ze nie mogą mi odblokować. 

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nawet jak coś wydaje się nienormalne sprawdź czy jest zgodne z regulaminem allegro .Logika nie jest tu zawsze na pierwszym planie. Tylko batalia z Działem bezpieczeństwa allegro może doprowadzić do odblokowania konta ,o ile ją wygrasz.

oznacz moderatorów

slawka_mad
#7 Wielbiciel#

walczę z nimi ale oni mi tylko odpisują żebym zamknął wszystkie dyskusje otwarte w tym momencie bo inaczej nie odblokują. a prowadzą sprzedaż nie da się nie mieć dyskusji w czasach gdy klienci zakładają je o blachę sprawy zamiast pisać wiadomości. z 3 tyś aukcji zostało mi tylko 1 tyś aktywnych i to najmniej rokujących . 

najgorzej ze nie popierają tego zadnymi paragrafami . 

 

oznacz moderatorów