anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Zakup z 8.04.2021 modul mz etz od kniazw lrzypadkiem usunalem z listy zakupow.

Rafli915960
#7 Wielbiciel#

Wita.. Zakup z 8.04.2021 r moduł mz od kniazw usunalem z zakupów czy mogę prosić o jego przywrócenie? Muszę dokonać zwrotu 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rafli915960 Chciałabym pomóc, ale poproszę o dokładny numer oferty, z której skorzystałeś. Na Twoim koncie nie ma takiego zamówienia w tym dniu, więc potrzebuję dokładniejszych informacji, o jakie zamówienie chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Rafli915960
#7 Wielbiciel#

Paragon mam wystawiony z datą 8.04.21r więc może na allegro zakupiłem wcześniej między 5 a 7.04.2021r moduł zaplonowy mz etz coś około 100 zł 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rafli915960 Niestety nic takiego nie ma. Na Twoim koncie były ukryte dwa zamówienia, które już przywróciłam, ale żadne z nich nie pasuje do Twojego opisu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Rafli915960
#7 Wielbiciel#

9277208467 taki numer przedmiotu sprzedający ma teraz. Nie wiem.czy taki sam był w kwietniu. Pamiętam że płaciłem za pobraniem . Proszę jeszcze sprawdzić 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rafli915960 Wszystkie zakupy jakich dokonałeś na Allegro, z konta z którego tutaj piszesz, są widoczne w Twojej zakładce Kupione. Przykro mi, ale nie znajdę nic więcej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Rafli915960
#7 Wielbiciel#

Tak ale wiele zakupów usunalem z zakładki kupione po zakupie 

oznacz moderatorów