anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wpłaciłam na konto ALLEGRO na całkowicie aktywne konto abym mogła OCENIAĆ SPRZEDAJĄCEGO.

Client:109148733
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ TAKA SYTUACJA KAŻĄ MI PODAĆ PESEL I NUMER DOWODU OSOBISTEGO NO HALO !!!!!CO TO ZA TRZCIWOŚĆ ZŁOTÓWKA CIACHNIĘTA Z KONTA A TU GUIO RÓZIO OJ OJ OJ.............BARDZO PROSZĘ O POMOC 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109148733 Nie podawaj proszę żadnych danych osobowych i napisz mi proszę kto i gdzie dokładnie Cię o to poprosił? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:109148733
#7 Wielbiciel#

Na ALLEGRO ,gdy byłam już zalogowana. Proszę o pomoc abym bez problemów mogła oceniać sprzedających.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109148733 Chcesz ocenić sprzedającego, a jaki konkretnie zakup? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:109148733
#7 Wielbiciel#

Tylko u których zrobiłam i kiedyś  zakupy. Mogę liczyć na pomoc???????????????????

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109148733 Produkty, które zakupiłaś możesz ocenić w tej zakładce. Natomiast sprzedających, u których dokonałaś zamówień tutaj

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:109148733   Dziwna motywacja, ale ludzie mają różne pomysły...

"... abym bez problemów mogła oceniać sprzedających."

Hmmm....  ostatnio to biznes się w tej branży tworzy,  oceny stały sie towarem, można kupić oceny , można sprzedać swoje oceny..

Nie oceniam,  każdy orze jak może...🙄 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:109148733 A pomału i po polsku?

oznacz moderatorów

Client:109148733
#7 Wielbiciel#

Proszę łaskawie czytać powoli a jak się coś nie podoba to nie czytać.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109148733 Przeczytałam bardzo powoli oraz uważnie i rozumiem, że chcesz ocenić sprzedającego, ale czy możesz wyjaśnić, dlaczego nie możesz dodać swojej oceny i jakiego zamówienia ma dotyczyć? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:109148733
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Już wiem na 100 procent mam shakowane konto na ALLEGRO. Na samym początku jak zakładałam nie wiedziałam ,że trzeba wpłacić 1 zł..PoŹniej wpłaciłam (dzięki pomocy) pieniądze z ALLEGRO tak jak było napisane po 3 dniach wrócił na konto ale nadal nie mogę oceniać sprzedającego u którego zrobiłam zakupy. Po za tym przy zakupach inna wiadomość co do wysyłki niż na e-mai.  Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109148733 Konto, z którego tu piszesz, nie ma pełnej aktywacji. To dlatego nie możesz wystawiać ocen sprzedającym po transakcji. Sprawdź tutaj jak aktywować konto.

W styczniu przeprowadziłaś weryfikację danych do wypłat z Allegro Finanse. Tam też wymagany jest przelew weryfikacyjny, ale to inna procedura.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może i powoli, ale czy rozumiesz co napisałeś ?🤔

oznacz moderatorów

Client:109808341
#12 Orędownik#

@Client:109148733  moze jakieś allegrowe AI juz zawczasu zablokowalo ci dostep do tej opcji bo z tego co widzę...nie wróży to niczego dobrego 😡

A jak nie umiesz poprawnie i zwięźle opisać swojego wyimaginowanego problemu co widać/słychać/czuć to czas się udać do specjalisty.

Albo wrócić do szkoły podstawowej.

oznacz moderatorów

Client:109148733
#7 Wielbiciel#

Bardzo DZIĘKUJĘ ZA OKAZANE SERCE I SERDECZNE RADY. BOŻEJ Opieki ŻYCZĘ przed Wszelkim złem((( (ABY CZŁOWIEK NIE BYŁ """WILKIEM""""DLA DRUGIEGO- BO  OD BOGA NIE MA NIC ZŁEGO BO DAŁ KAŻDEU WOLNĄ WOLĘ))))) .

oznacz moderatorów

Respivent
#10 Popularyzator#

LOL
Dalej nie wiemy w czym tkwi problem i co kaman

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:109148733   Wygląda na to że  Twój  Bóg nie życzy sobie abyś oceniała innych.  Uszanuj Jego wolę,  daruj sobie. Może niech oceny  wystawiają inni, mniej zaangażowani emocjonalnie.

oznacz moderatorów

Client:109148733
#7 Wielbiciel#

Oj Oj Oj ja nie OCENIAM CZŁOWIEKA A WŁASIWIE JAKIM JEST CZŁOWIEKIEM. Tylko czy to co u sprzedającego zakupiłam- towar który powinien być zgodny z opisem który SAM umieścił !!!!!!!!!!!!!!!PROSZĘ FAŁSZYWIE O mnie NIE PISAĆ ,że KOGOŚ OCENIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OJ OJ OJ...................

oznacz moderatorów

Client:109808341
#12 Orędownik#

@Client:109148733a dzieci mogą zakładać konta na Allegro? Całokształt wypowiedzi jasno to sugeruje... jakby co 😮

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:109148733   Dobrze, więc  tłumaczę:

Na zwykłym Allegro można wystawić ocenę sprzedającemu w zakładce Zakupy.  Pisała już o tym @_HolaOla_  Oczywiście najpierw trzeba kupić  żeby ocenić.

Na Allegro Lokalne oceny napisać nie można, po prostu tak jest.

Jeżeli otrzymany przedmiot nie jest zgodny z opisem oferty składa się reklamację. Najpierw pisze się do sprzedającego  żeby naprawił swój błąd i wymienił przedmiot, jeżeli to nie pomaga  otwiera się zakładkę zakupy i tam jest taka opcja  "Zgłoś problem z zakupem"  Tam opisujesz problem i domagasz się naprawienia błędu.

Dalej są tam podpowiedzi mam nadzieją ze sobie poradzisz.

A jeśli przedmiot jest  dobry to też można napisać i podziękować. Tak zwyczajnie.

ps. oszczędzaj wielkie litery,  odnoszę wrażenie że na nas krzyczysz

oznacz moderatorów