anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wprowadzenie nowej opcji zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
baxter224
#9 Pomysłodawca#

witam wszystkich zrzeszonych...zaczne od tego,ze dla mnie ALLEGRO to najfajniejsze miejsce dla sprzedajacych i kupujacych...a to dlatego,ze mam jako kupujacy,pewnosc,ze moje zakupy sa po prostu pewne..i pisze to z przekonaniem,jako nie raz tutaj kupujacy..gratuluje tworca i tym,ktorzy nadal rozwijaja ten portal..ale do rzeczy..mam taki pomysl na opcje,ktora wydaje sie sensowna,a ktorej tu nie ma..mysle o ZAPROPONUJ CENE sprzedajacemu...w kazdej sprzedazy,a nie tylko w licytacji..tzn.nie czekam na obnizenie ceny,lecz proponuje wlasna,a sprzedawca akceptuje moja propozycje,lub nie..pozdrawiam..

oznacz moderatorów
144 ODPOWIEDZI 144
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 i wojnę secesyjną 😁

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@baxter224 Raczej 286😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

@baxter224 - to jest dobry pomysł. Ale większość tutaj będzie to krytykować, bo krytykują większość pomysłów, a nie daj Boże jeszcze trzeba by było coś więcej robić co odbierze czas na odpisywanie na wszystkie wątki w Allegro Gadane, więc nie spodziewaj się fali lajków...

Mnie się podoba, zarówno z pozycji Sprzedającego jak i Kupującego.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@terazauto, to nie chodzi o to, że trzeba będzie więcej robić, tylko o to, że trzeba będzie więcej płacić 😁 Allegro weźmie prowizje od czego tylko się da, jeszcze dowali prowizję od prowizji 🙂

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

Chodzi o jedno i o drugie. Pomysł nie jest zły ale miał by zastosowanie tylko u małych sprzedawców. Nie wyobrażam sobie odpisywania kilkudziesięciu lub kilkuset klientom dziennie bo każdy chce się targować. Zresztą już kilka osób pisało też o tym, że większość z nas sprzedaje po minimalnych marżach żeby tylko coś sprzedać i dalsze obniżenie ceny jest praktycznie niemożliwe.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ares_, duży sprzedawca zatrudni dodatkowych pracowników i da radę, a mały, który jedzie na minimalnych marżach, utonie.

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

@ares_ - no a co to ma do rzeczy ? przecież cenę możesz, a nie musisz akceptować. Twoja decyzja.

oznacz moderatorów
kwiatydonice
#9 Pomysłodawca#

Spowodowałoby to podniesienie cen na allegro, bo sprzedawcy musieliby sobie pozostawiać pole do negocjacji. Utrudniłoby to życie zarówno sprzedawcom jak i konsumentom, bo klient zamiast wejść i wygodnie coś zakupić, byłby zmuszony brać udział w nowej tradycji negocjowania cen. 

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

czesc..dziewczynki niegrzeczne i grzeczni chlopcy..cool...moze napisze jeszcze raz to co pamietam a co juz zawarlem w Zlotych Myslach powyzej..otoz..

 

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

...sprzedawca zaklada obnizenie ceny np o 20 %...informacja ta jest niejawna dla kupujacego..na propozycje wieksze od wyznaczonego pulapu...sprzedajacy nie ma obowiazku odpowiadac..

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

prowizje dla ALLEGRO i tak placisz,tyle ze zaplacisz w tej opcji od kwoty realnej zbycia towaru...tutaj nic sie nie dzieje wiecej..

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

i jeszcze jedno....sprzedajacy wcale nie musi sie bawic w Zaproponuj cene...kary za to nijakiej nie przewidzianoinnocent

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Słuchaj no, @baxter224, zaczynam podejrzewać, że jesteś prezesem Allegro i w ten subtelny sposób postanowiłeś przygotować nas na to co już postanowione. 🤑

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@konto zamknięte Jeżeli wprowadzą taki osobny przycisk "Zaproponuj Cenę", to natychmiast powstaną auto-respondery wysyłające odpowiedź typu: "Niestety, ale nie jesteśmy w stanie zgodzić się na proponowanę cenę." 😉 😉 😉

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@DarkStoorM, po wciśnięciu przycisku, od razu zostanie naliczona prowizja😁

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@DarkStoorM, a w panelu jakości sprzedaży - % ofert odrzuconych 😊

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@konto zamknięte Nie podsuwaj im pomysłów! 😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@DarkStoorM, kreatywna jestem, mogę jeszcze parę szykan znaleźć 😁

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

...brak mi juz sily..poddaje sie...i jeszcze ta Malpa nie dzialaundecided

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@baxter224 "i jeszcze ta Malpa nie dziala" - ale bold jakoś działa😏

 
______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów