anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wprowadzenie w błąd kupującego

caliope1
#7 Wielbiciel#

Cześć proszę o pomoc i doradzenie co mam zrobić kupiłem kod do gta v premium z czego 2 razy pisało to w ofercie po zakupie dostałem dane do logowania do konta które było przez kogoś używane kupiłem kod nie konto więc czuję się oszukany sprzedający pieniędzy nie chce zwrócić co mam zrobić w tej sytuacji ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

t7250
#9 Pomysłodawca#

Hej. Najlepsze co możsesz zrobić to zrozumieć, że na pomoc Allegro nie masz co liczyć. Ochrona kanciarzy to interes Allegro. Z tego są większe zyski niż z uczciwych transakcji. Niejeden tu czuje się cb oszukany. Tonormalny stan i polityka tej firmy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@caliope1 To zależy co było napisane w ofercie, daj link do oferty. Natomiast jak towar jest niezgodny  z opisem,  otwórz dyskusje tu sprzedający ma 24godz. na odpowiedź, masz pomoc Allegro:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Złóż reklamację do sprzedawcy. Będzie on miał 14 dni na ustosunkowanie się do reklamacji. 

A co do towaru, to kod to kod, a konto to konto. Kodem można aktywować produkt na własnych koncie, czy też odsprzedać go dalej (oczywiście pod warunkiem, że się go nie zużyje).

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@caliope1 napisz na jakiej platformie ten zakup i najlepiej daj linka bo kruczki prawne w ofertach są powtykane zwykle tak by ten komu się nie chce wnikliwie przeczytać je ominął

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Domniemam że Lokalne.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

chodziło mi o platformę z grami np steam w regulaminie masz podane na jakich platformach nie można sprzedać płatnej gry więc taka oferta od razu nie powinna być dopuszczona

oznacz moderatorów