anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wrócić pieniądze na kartu i błąd allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:109860785
#7 Wielbiciel#

Kupił kapodaster u sprzedawcy, ale on napisał na następny dzień że niema takiego kapodastra u niego i ja poprosił wrócić pieniądze . Ale myślałem że pieniądze wrócą na kartę z ktorej opłacił a mam tylko jakiś 

19,98 zł
wydanych na dostawy 
 
chociaż złożyłem zamówienie na 22.98 
Zamówiłem towar, w tym momencie był na allegro, ale przez pomyłkę sprzedawcy bo nie usunął towaru straciłem pieniądze i nawet one nie zostały zwrócone na kartę. Mnie trzeba pieniądze na karcie a nie na konto allegro wydanych na dostawy. 
 
Nazwa towaru 

Kapodaster ARS Nova AN-01 - sprzedawcy music19

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
az1rael
#21 Demiurg#

Sprzedawca ma 14 dni kalendarzowych na zwrot pieniedzy na rachunek z ktorego placiles przez allegro. 19.98pln to kwota zaoszczedzona na smarcie allegro

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zapłaciłeś ile? tyle musisz otrzymać zwrotu, skąd zwrot w kwocie 19,98zł? zapytaj sprzedającego. A jak nie zwróci to otwórz dyskusję i zaraz zwróci: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109860785 sprawdziłam to  i sprzedający zwrócił Ci pełną kwotę - 12,99 zł za towar i 9,99 zł za przesyłkę, a zwrot zaksięgował się poprawnie, środki powinny być już widoczne na Twoim koncie przypisanym do BLIKa, sprawdź to proszę.
Jeśli ich nie będzie, daj znać poproszę o wysłanie do Ciebie potwierdzenia tego zwrotu, abyś mógł wyjaśnić to z bankiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów