anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wybór paczkomatu

hellbean
#8 Zapaleniec#

Witam,

czy jest możliwość (ponieważ takiej nie dostrzegam) wybrania na stałe paczkomatu do którego będą po zakupie kierowane przesyłki? Któryś raz z kolei mam sytuacje gdzie allegro narzuca mi teoretycznie najbliższy mi paczkomat (jak mniemam po lokalizacji) nie mniej nie jest on paczkomatem z którego korzystam, co jest wyjątkowo uciążliwe. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Po zakupie i po przekierowaniu na stronę Dostawa i płatność, pod paczkomatem wskazanym przez Allegro kliknij ZMIEŃ. Wybierzesz wtedy inny paczkomat, który Allegro będzie Ci sugerować podczas następnych zakupów.

oznacz moderatorów

hellbean
#8 Zapaleniec#

Wiem jak zmienić paczkomat, problem w tym, że często przez nie dopatrzenie wybieram ten wskazany przez allegro, wystarczy choćby przy wyborze formy dostawy wybrać na moment inną formę wysyłki np kurier, wrócić do paczkomatu i już wskakuje nie wykorzystywany przy poprzednich zakupach tylko ten "niby" najbliższy dla nas.

oznacz moderatorów

Justmoose
#8 Zapaleniec#

Też bardzo czekam na taką funkcję jak opcja wyboru 'ulubionego paczkomatu' - tyle zmian wchodzi, aż dziw bierze, że jeszcze to nie funkcjonuje. Czasem kupuję coś dla rodziny - starszych osób, następnie dla siebie i momentami muszę manualnie zmieniać kilkanaście razy paczkomat z automatycznie sugerowanego poprzedniego (zupełnie inna miejscowość) na ten swój lokalny... tragedia.

oznacz moderatorów

hellbean
#8 Zapaleniec#

Powinno to być zmienione, bo czasami najbliższy wg lokalizacji taki w rzeczywistości nie jest. Choćby ja mam taką sytuację, że faktycznie ten wybrany przez allegro jest bliżej z 500m ale zupełnie w inną stronę niż zawsze jeżdżę i zamiast zrobić 4km robię 12. 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@hellbean dziękuję za sugestie, paczkomat jest dobierany po lokalizacji do Twojego zamówienia, faktycznie nie zawsze opcja ta jest korzystna.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów