anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wybrałam nieodpowiednią metodę wysyłki zwrotnego zamówienia, co mogę zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dorka84_2007
#8 Zapaleniec#

Zgłosilam zwrot. Omyłkowo wybrałam złego przewoźnika którego nie obejmuje smart - w tym przypadku pocztex który jest drogi.

Jak mogę anulować zwrot i wybrać ponownie?

lub, czy mogę odesłać towar już na mój koszt np. inpostem?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@dorka84_2007 nie anulujesz zwrotu i nie zmienisz nic, pozostaje nadać na własny koszt na adres sprzedawcy, jak chcesz paczkomatem to dopytaj się na który i czy sprzedawca poleci po paczkę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@dorka84_2007 
Odesłanie rzeczy do sprzedawcy (czyli zwrot) w związku z odstąpieniem od Umowy z Art 27 UoPK - co do zasady jest na koszt i ryzyko konsumenta (tzn. konsument ponosi koszty i odpowiedzialność za to aby zwracana rzecz cało i zdrowo wróciła do sprzedawcy).
Możesz odesłać wybraną przez siebie metodą: np. przesyłką udostępnioną (i opłaconą) przez Allegro albo w dowolny inny sposób na swój koszt.
Przesyłkę należy zaadresować na adres wskazany przez sprzedawcę jako adres do zwrotów (nie do paczkomatu, odbioru w punkcie, etc. - bo sprzedawca nie ma obowiązku odbierania przesyłki ze zwrotem spod innego adresu niż wskazany w ofercie adres do zwrotów).

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dorka84_2007 podaj proszę numer tego zamówienia 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dorka84_2007
#8 Zapaleniec#
82bddd52-a058-11ec-b6aa-415bfba0589a
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dorka84_2007 Dziękuję, napisz proszę do nas zgłoszenie, że chciałabyś anulować zwrot i zgłosić go ponownie przez ten dedykowany formularz . Nasi pracownicy pomogą Ci rozwiązać ten problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
dorka84_2007
#8 Zapaleniec#

Przesyłka odesłana ze smartem 🙂 dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów