anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wybrałam opcje kurier pobranie a teraz wyskakuje mi komunikat zmieniono punkt odbioru

Natalka251995
#7 Wielbiciel#

Witam. Zamówiłam kuriera pobranie a teraz jak chce podejrzec co i jak to wyskakuje mi coś takiego. I to w przypadku dwóch przesyłek od dwóch różnych sprzedawców. 

Screenshot_20201203-131543.png

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Vryko
#18 Luminarz#

Nie widzimy screenów do chwili zatwierdzenia ich przez moderatora. Lepiej napisz o co chodzi. Jeśli odbiór  miał być w paczkomacie, może zmieniono punkt ze względu na np. brak miejsc.

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Natalka251995 kurier może przekierowali do punktów odbioru u mnie notorycznie robi to DPD 😞 zamiast doręczyć zrzucają do punktu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Natalka251995 W takiej sytuacji możesz, ale nie musisz odbierać paczki. Zawierałaś umowę ze sprzedawcą, nie z kurierem. Kupując na aukcji nie akceptujesz regulaminu kuriera. Możesz domagać się od sprzedawcy wydania towaru w miejscu, które zaakceptowałaś przy zakupie. Twój wybór.

oznacz moderatorów

janina_1972
#7 Wielbiciel#

Mam to samo, tylko, że wszędzie jest napisane, że paczka odebrana.Nie wiem nawet gdzie??? 

oznacz moderatorów

Natalka251995
#7 Wielbiciel#

Najlepsze jest to że teraz to zniknęło. I nic takiego mi się już nie wyświetla. Tylko że oczekuje na nadanie więc może będzie cos z tego. Osobiście nigdy nie spotkałam się żeby dpd tak zrobiło. 

oznacz moderatorów