anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygralem licytacje monety oplacilem ja sprzedajacy twierxxi ze przerwal licytacje ja chce odzyskac

bobo1002
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Jak sprzedający przewał licytacje? na AL nie można kończyć licytacji bo w takiej sytuacji wygrywa ten co dał najwyższą kwotę.

oznacz moderatorów

bobo1002
#7 Wielbiciel#

No właśnie I nie idzie się dogadać z gościem twierdzi że licytacja miała trwać dłużej i monety nie chce wysłać idzie w zaparte a dyskusja nic nie daje a wsparcia za AL nie ma aja nie mam pieniędzy ani towzru

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@bobo1002 w takiej sytuacji warto otworzyć dyskusję ze sprzedającym i wyjaśnić sprawę. W razie potrzeby w dyskusji możesz wezwać naszego doradcę. 

   Basia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

bobo1002
#7 Wielbiciel#

Właśnie dyskusja trwa 3 tygodnie potrzebuje pomocy chce tylko odzyskać pieniądze że sprzedającym nie można się dogadac

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@bobo1002 podaj mi numer zamówienia. 

   Basia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

bobo1002
#7 Wielbiciel#

(e3cf8b65-8d89-4500-93cf-a8f2673e7f5c)

 

Powód

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bobo1002 A dlaczego nie odznaczysz tej dyskusji jako nierozwiązana, odzyskasz wówczas śrdoki.

oznacz moderatorów

bobo1002
#7 Wielbiciel#

Bo właśnie nie wiem jak to się robi na allegro lokalne szukałem informacji gdzie się zaznacza i nigdzie nie znalazłem tej opcji . Wszędzie jest opis jak się kupi na kup teraz a nie jak na licytacji. Wszędzie piszą żeby się dogadać ze sprzedającym a ten w zaparte i nie wiem jak to zrobic

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@bobo1002 wejdź w dyskusję ze sprzedającym i oznacz ją, jako nierozwiązana. Możesz również wypełnić wniosek Allegro Protect

   Basia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

bobo1002
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

oznacz dyskusję jako ,, nierozwiązaną ,,

oznacz moderatorów