anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo sprzedającego przy zakupach poza Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
szakal124
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, dokonałem zakupu poza allegro, id aukcji: 2a8313fa-e586-4dd6-b05d-54b365021b38. Okazało się że użytkownik to oszust, który po dokonaniu zapłaty przestał ignorować moje wiadomości. Nie wiem skąd się biorą użytkownicy którzy niby od 7 lat posiadają konto na allegro i dokonują kradzieży, a allegro nic z tym nie robi. Użytkownik to: Oskar (OskarTrading). Proszę o informację, czy należy zrobić, czy allegro w jakiś sposób reaguje na tego typu oszustwa? Nie znalazłem żadnej innej możliwej opcji w zgłoszeniu 

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
LEW433
#21 Demiurg#

Ale takiej oferty nie ma na Allegro.

oznacz moderatorów
Crow_Empire
#13 Ambasador#

Może Lokalnie, albo podróba Allegro modna ostatnio.

Ten ciąg znaków wygląda na Lokalnie właśnie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Crow_Empire Ciąg znaków oznacza, ale tej oferty nie ma to oszustwo.

oznacz moderatorów
szakal124
#8 Zapaleniec#

Tak lokalnie, nie żadna podróba 

oznacz moderatorów
szakal124
#8 Zapaleniec#

Allegro lokalne 

oznacz moderatorów
Crow_Empire
#13 Ambasador#

Daj link do oferty.

oznacz moderatorów
szakal124
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

To jest zwykłe ogłoszenie a transakcję ze sprzedającym przeprowadzasz na własną odpowiedzialność. 
Chcesz mieć ochronę to szukaj ofert KUP TERAZ. 

Niestety. 

oznacz moderatorów
szakal124
#8 Zapaleniec#

Czyli taki użytkownik może bezkarnie siedzieć na allegro z 7 letnim stażem i robić w ch..... ludzi??? Dalej nie rozumiem, czemu allegro nie banuje takich kont ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zakupu dokonałeś poza Allegro, nie ma ochrony.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@szakal124 na zakupy poza allegro nie reagują wcale idź na policję. Druga rzecz jak sie kupuję na link z fb to się potem zostaje wystrychniętym na dudka albo konto na allegro przejęte przez oszustwów skutek taki sam. 

oznacz moderatorów
szakal124
#8 Zapaleniec#

Czemu Allegro dopuszcza do możliwości wystawiania produktu bez opcji licytacji czy kup teraz, a później nie bierze odpowiedzialności za takiego użytkownika. 

oznacz moderatorów
fox_paws
#12 Orędownik#

Dokonałeś zakupu poza Allegro. Co ma wspólnego z tym Allegro?

oznacz moderatorów
szakal124
#8 Zapaleniec#

jesli udostępniasz portal do zamieszczania fejk ogłoszeń to jesteś pośrednikiem w oszustwie. Czemu allegro udostępnia możliwość zakupu po za ????

oznacz moderatorów
szakal124
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
szakal124
#8 Zapaleniec#

czy jest możliwość, aby zablokować oszusta??? Koleś ma jeszcze kilka ogłoszeń, więc pewnie wszystko fejki 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@szakal124 Czy jesteś w stanie przesłać zrzuty ekranu z korespondencji ze sprzedającym oraz potwierdzenie płatności za towar ze wskazanej oferty? Jeśli tak, załącz je do wiadomości przesłanej na adres: spolecznosc@allegro.pl. W treści maila podaj link do tego wątku z Gadane.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Crow_Empire
#13 Ambasador#

Jest na Lokalnie opcja "Pobierz konwersację", następnie po prawej Drukarka i "Zapisz jako PDF" może tak lepiej?

oznacz moderatorów
szakal124
#8 Zapaleniec#

Tak, już komplet potrzebnych danych wysłałem na ww adres 

oznacz moderatorów