anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrana licytacja, a płatność poza Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ziolko39
#21 Demiurg#

Co zrobić jak sprzedawca u którego wygrałem licytację napisał, że życzy sobie wpłatę bezpośrednio na konto, pomimo iż w opisie aukcji nie było o tym mowy. Dodam, iż udostępnia na stronie aukcji wpłaty przez PayU.

Tylko proszę bez porad typu "zgłoś do Allegro", "wystaw negatyw" ew "otwórz dyskusję" > nie kabluję.

Dodam, że ma wystawione jeszcze 2 inne aukcje > teoretycznie 100% pozytywów > w tym 2 oceny usunięte przez Allegro.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

To jakiej chcesz porady? wiesz że tylko zapłata przez Allegro cię chroni!🤔

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Tyle to ja wiem > chciałem usłyszeć coś mądrego od bardziej doświadczonych użytkowników forum

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Z tego co się orientuję to wpłata na konto poza instrumentami Allegro nie powoduje utraty 'ochrony'. Najważniejsze to finalizacja transakcji poprzez wygranie licytacji lub kliknięcie KUP TERAZ.
Ponadto masz ewentualny dowód wpłaty oraz prośbę sprzedającego udokumentowaną.

Mogę oczywiście być w błędzie więc jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Ziolko39 zapłać poza allegro i poinformuj allegro, że dokonałeś płatności w inny sposób. 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:44052296 @komis-bell @LEW433 Napisałem mu maila, że nie płacę poza Allegro > to zmienił zdanie > wpłata będzie przez PayU > dzięki za pomocną dłoń

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz mądrzejsze odpowiedzi, wiesz ktoś kiedyś powiedział że nie ma głupich pytań ale ....niedawno ktoś dopowiedział że nie ma ma głupich odpowiedzi. Moim zdaniem pytasz o coś na co znasz odpowiedź i czego chcesz, odpowiedź jest jedna"zakup musi być przez Allegro żeby podlegał jego ochronie", odpowiedź mokrzejszego czyli twoja.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

są głupie odpowiedzi

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 @mdrogeria Temat zamknięty > opłaciłem przez PayU > nie kłóćcie się.😍

oznacz moderatorów