anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrana licytacja, sprzedający oszust!

renegat-1983
#7 Wielbiciel#

Witam, mam taki problem. Wylicytowałem 02.06 2020 Laptop w cenie 3000zł. Licytacja zakończona dostałem powiadomienie o jej wygraniu. Sprzedający minute po zakończeniu napisał do mnie że komputer sprzedał i nie jest w jego posiadaniu a ja mam nie przesyłać pieniędzy bo i tak będzie musiał mi je oddać. W między czasie upłynęło kilka dni, sprzedawca nie chciał komunikować się przez allegro tylko chciał mój prywatny numer na co się nie zgodziłem. Dziś mija termin w którym mógłbym zapłacić za towar, którego wiem że i tak nie dostanę. Najlepsze jest to że sprzedający uruchomił w dniu dzisiejszym ponownie tą samą aukcje z tym samym laptopem, opisem i zdjęciami. Co mogę z tym zrobić? Jak i gdzie zgłosić taką nieuczciwość na allegro i ostrzec przed potencjalnym oszustem

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

konto zamknięte
Nie dotyczy

Kliknij w mój podpis i opisz wszystko ładnie w miejscu do tego przeznaczonym 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Taką nieuczciwość możesz zgłosić do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

Podaj numer aukcji, w której kupiłeś laptopa i wskaż nową aukcję z tym samym przedmiotem. Możesz też zamieścić korespondencję ze sprzedającym. Zawarłeś z nim umowę, z której powinien się wywiązać. Napisz tutaj później, jakie działania podjęło Allegro wobec nieuczciwego sprzedawcy.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@renegat-1983 panowie dobrze Ci radzą 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów