anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrana licytacja

kinemstik
#7 Wielbiciel#

Witam faktycznie mam 30 dni n opłacenie produktu po wygranej licytacji czy to zwykły bait ? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

@kinemstik tak masz o ile sprzedawca nie skrócił go w opisie 🙂 ale pamiętaj że możesz być kiedyś po drugiej stronie i myślę że byś był mało zadowolony jak byś czekał na kasę 30 dni, zasada jest że płaci się do 7 dni 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kinemstik Na Lokalnie 5 dni. Na zwykłym Allegro tak , 30 dni. Chyba że Sprzedający w opisie wyznaczył krótszy termin. Ale Sprzedawca nie będzie szcześliwy jak będziesz płacił po 30 dniach...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kinemstik
#7 Wielbiciel#

Skoro jest taki zapis stworzony przez allegro to co się czepiacie nie ja to wymyśliłem 😉  więc skoro mam takie prawo dane mi przez allegro to po co ten bojkot ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kinemstik żaden bojkot, życzę Ci żebyś był kiedyś po drugiej stronie to zmienisz podejście, warto się szanować 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kinemstik
#7 Wielbiciel#

Ja się tylko spytałem o ten chory zapis bo place odrazu ale widzę , że jakieś dziwne aluzje 🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kinemstik Tak, na zwykłym Allegro po wygranej licytacji masz na zapłacenie 30dni o ile sprzedajacy nie wyznaczył innego terminu, nie oznacza to żeby tak długo czekać, podejmij decyzję czy kupujesz czy nie, sprzedający ma zablokowaną sprzedaż. Na AL masz 5 dni i jak nie opłacisz w tym czasie nie dochodzi do zakupu.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@kinemstik Tak, na zwykłym Allegro masz 30 dni na zapłatę w przypadku licytacji i 7 dni przy opcji "kup teraz", o ile tak jak napisał @kostas11  sprzedawca nie skrócił tego okresu.Trzeba jednak trzymać się nie pisanej zasady.Licytuję, wygrywam, płacę od ręki.Nie mam kasy nie licytuję.Wszyscy wtedy będą zadowoleni.

oznacz moderatorów

kinemstik
#7 Wielbiciel#

Po prostu dziwi mnie ten chory zapis . Pytam wlasnie dlatego , że chce coś wystawić w licytacji . Tylko patrząc na ten zapis chyba lepiej zrobić kup teraz . Dla mnie jest to nie pojęte kupic coś a potem zwlekać . Ale dużo ludzi pewnie tak robi więc zadałem pytanie wam społeczności 😉 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz zmienić te 30dni i zaznaczyć w ofercie np: 7dni.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@kinemstik Dlatego otrzymałeś odpowiedzi z perspektywy sprzedających.Jeśli coś wystawiasz i nie chcesz czekać w nieskończoność na wpłatę, musisz zamieścić odpowiedni zapis odnośnie terminu zapłaty.Pamiętaj tylko aby nie umieszczać tego w opisie aukcji, bo Allegro może aukcję usunąć, a w skrajnym przypadku zawiesić konto.Najlepiej umięść taki zapis w zakładce "o sprzedającym"

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@kinemstik na zwykłym Allegro umieść zapis o terminie płatności w "o sprzedającym" a jeżeli chcesz wystawić na licytację na Allegro lokalnie to w opisie aukcji. 

Ja sobie ustawiłem 1 do 3 dni, że czekam na płatność ze strony kupującego po dwóch majowych zamówieniach gdzie różni allegrowicze nie zapłacili za zakupione przedmioty. Straciłem tylko czas.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Raczej na AL ne można zmieniać terminu płatności przy licytacji.😁

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Tz. prawo nie działa na Allegro lokalnie? 😂

oznacz moderatorów