anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrana na licytacji - pytanie

nika518
#8 Zapaleniec#

Witajcie, czy też tak czasem macie, że coś licytujecie np za 50 zł, a wygrywa ktoś kto zalicytował np 46 zł. Zalicytowałam dużo wcześnie przed zakończeniem licytacji wyższa kwotę niż wygrana. I po zakończeniu kwota była niższa niż ja zalicytowałam, więc byłam pewna że wygrałam,jednak się myliłam, no żart dnia!. To już drugi raz. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@nika518 Tak się może zdarzyć gdy niepoprawnie złożysz ofertę w licytacji i nie otrzymasz maila potwierdzającego Twoją stawkę, albo wtedy, gdy złożysz odpowiednio wysoką ofertę, otrzymasz potwierdzenie mailowe, a potem zalicytujesz ponownie, obniżając swoje maksimum. Wówczas liczy się ta druga, niższa stawka.

To teraz dawaj te 100 punktów 🙂

oznacz moderatorów

nika518
#8 Zapaleniec#

Oki😊stówka dla Ciebie, a ja już więcej w konika nie dam się zrobić 😊

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@nika518, mogę prosić Cię o numer licytacji? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

nika518
#8 Zapaleniec#

Nie ma numeru licytacji, kiedyś była w nawiasie przy opisie teraz jest tylko nazwa, bynajmniej ja takowego nie widzę. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

nika518
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@nika518, dziękuję Ci za link. 🙂 Z tego, co widzę, Twoja oferta nie była najwyższa. Oferowałaś kwotę 36,49 zł, a wygrał użytkownik, który zaproponował: 44,32 zł. 

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

nika518
#8 Zapaleniec#

Zalicytowałam kwotę 51 zł wiem co robiłam, w aplikacji to już drugi taki raz, wcześniej wygrałam licytacje ale też nie wygrałam, może to właśnie coś z aplikacja jest nie tak, na laptopie i stacjonarnym takich problemów nie mam. 

oznacz moderatorów