anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłaty Payu nie aktywne pomimo aktywnych payu

dawid13700
#7 Wielbiciel#

Witam. Na moim koncie allegro mam  wypłaty nieaktywne a pod spodem piszę payu aktywne o co chodzi? dodatkowo czekam 2 dzień na weryfikację Przelewy 24 i wysłałem  skan dowodu i nic. Nie dociera do mnie zwrot  pieniędzy za zwrócony towar na finanse co mam z tym zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dawid13700 Cześć. Daj proszę znać, za który przedmiot nie otrzymałeś zwrotu płatności?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

dawid13700
#7 Wielbiciel#

Koszt za przedmiot  został zwrócony i potwierdzony e mailem i nadal nie otrzymałem pieniędzy na konto payu i piszę ze wypłaty nie aktywne. Chodzi o ten przedmiot z linka https://allegro.pl/oferta/klawiatura-lenovo-ideapad-z50-z50-70-z50-75-6488132091?snapshot=MjAyMS0wOC...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dawid13700 A od kogo był ten mail, jeżeli sprzedający zwraca przez AF to Allegro wysyła maila i w ciągu kilku dni kasa wraca na twoje konto. Musi być to mail od Allegro nie od sprzedającego!!!!

oznacz moderatorów

dawid13700
#7 Wielbiciel#

allegro2.pngWiadomość była wysyłana od allegro do mnie  że "Sprzedający zwrócił  środki za zakup i wkrótce wrócą one na twoje konto bankowe, rachunek powiązany z kredytem lub kartę z której opłacony był zakup" i kasy nie ma do dzisiaj na finansach  allegro.png

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@dawid13700 Zrozum - kasa nie ma być na finansach, tylko na Twoim koncie bankowym. Jeśli otrzymałeś takiego maila, to odczekaj 3 dni i sprawdź KONTO BANKOWE.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@dawid13700 Do zwrotu wpłaty za zwrócony towar nie musisz aktywować wypłat z PayU i z Przelewy24. To Ci będzie potrzebne tylko wtedy, gdy coś sprzedasz i otrzymasz od kupującego zapłatę za towar.

Zwrot wpłaty od sprzedawcy pojawi się bezpośrednio na Twoim koncie bankowym, tym, z którego płaciłeś. Gdy sprzedawca zwraca wpłatę otrzymujesz powiadomienie e-mail od Allegro. Taki zwrot trwa 3 dni robocze.

oznacz moderatorów

dawid13700
#7 Wielbiciel#

Oj Przepraszam, pieniądze są na innym koncie pomyliłem konta bankowe sprawdzałem  nie te co trzeba temat jest rozwiązany. Ale jeszcze 1 pytanie kiedy to konto będzie aktywne payu bo chciałbym coś sprzedać, muszę czekać tylko aż zostanie aktywowane? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dawid13700 Masz aktywne wypłaty z PayU. Konieczna jest jeszcze weryfikacja danych do wypłat w Przelewy24. Czy wysłałeś dokumenty do weryfikacji?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów