anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysłanie pustej paczki przez sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
jolakratek
#9 Pomysłodawca#

Ponownie chcialabym przestrzec przed sprzedawcą [edycja]. Pomijajac to, ze po zadanym pytaniu od razu atakuje klientow, po zakupie (dokonanym przez przypadek) nie chce go anulowac lecz woli wyzywac, w rezultacie wysyla PUSTĄ paczkę i jeszcze sie tego wypiera. Osoba niezrownowazona… Byc moze nie dysponuje nawet produktami, ktore wystawia na sprzedaz. Uważajcie na tą panią!

F9F06608-B17E-440E-89EF-E9B13B83F36D.jpeg

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A jaka jest podana waga przesyłki na etykiecie? Inna waga będzie jak był towar w kopercie a inna jak były tylko bąbelki.

oznacz moderatorów
jolakratek
#9 Pomysłodawca#

Niestety nie ma podanej wagi na etykiecie…

F3444AF4-D905-43C7-9BBB-5BA6C7176739.jpeg

oznacz moderatorów
jolakratek
#9 Pomysłodawca#

Nie mam w zwyczaju wątpic w ludzką uczciwosc i zakladac, ze ktos chce mnie oszukac. Byc moze dlatego, ze sama jestem uczciwa. Dlatego nie nagralam filmu z otwierania paczki. Mimo, ze pani w punkcie odbioru, powiedziala mężowi: „Ale ta paczka chyba jest pusta”.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Czyli to nie ty odebrałaś, a ktoś inny i już sprawa nie jest tak oczywista.  

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

"Kupująca jeszcze przed zakupem zaczęła mnie wyzywać,potem specjalnie zakupiła coś aby tylko wystawić komentarz.Nie straszę policja, tylko sprawa została zgłoszona na policję razem z pomocą allegro bo Pani udostępnia moje dane na różnych forach udając, że nie otrzymała rzeczy za 5zl.Myslala że wył udzi ode mnie kasę lub inne rzeczy.Dziwne,że jako jedyna tutaj nie otrzymała produktu,przypadek? NIE , robiła to już pewnie wiele razy.Dalej wyzywa i grozi "

oznacz moderatorów
jolakratek
#9 Pomysłodawca#

Tak, dokladnie takie brednie wypisuje do mnie [edycja]

oznacz moderatorów
jolakratek
#9 Pomysłodawca#

Tak, zapewne moj mąż ukradl stroj kąpielowy dla córki w drodze z Orlenu do auta. Wez sie zastanow.

oznacz moderatorów
jolakratek
#9 Pomysłodawca#

Chodzi oczywiscie o sprzedawce [edycja].

oznacz moderatorów
jolakratek
#9 Pomysłodawca#

Allegro uznało, ze [edycja], pieniadze ktore stracilam w transakcji z [edycja] zostaly mi zwrocone z programu ochrony klienta. Mimo wszystko, uwazajcie na tą osobę, szkoda pieniedzy i nerwow!

oznacz moderatorów