anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie towaru, którego się nie ma

Client:63807498
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Proszę o przyjrzenie się aukcjom:

13040332298

13065667278

Sprzedający w opisie tych ofert zamieszcza następujące informacje: "Po zakupie towar jest zamawiany i wysyłany z hurtowni do klienta. Cena sprzedaży została ustalona na dzień wystawienia aukcji. W momencie zakupu cena i dostępność może być inna (brak śledzenia na żywo zmian cen i dostępności). Zapraszam na pozostałem aukcje" oraz "Po zakupie towar jest zamawiany i wysyłany z hurtowni do klienta. Zapraszam na pozostałem aukcje". 

Czas dostawy bardzo krótki, wysyłka w ciągu 24 godzin. 

Dokonałam zakupu, jak się okazało towaru nie ma. 

W dyskusji sprzedający pisze: "Wydawało mi się, że napisanie w opisie, że po zakupie towar jest zamawiany i wysyłany z hurtowni prosto do klienta, oznacza, że towaru nie mam u siebie i może go nie być". 

To chyba jakaś kpina. Po pierwsze to jawne wprowadzanie w błąd kupujących, po drugie z zapisu w ofercie klient nie jest w stanie stwierdzić,  ile realnie potrwa realizacja zamówienia, albo jak w moim przypadku, czy w ogóle dojdzie do skutku. Po zapytaniu o czas realizacji sprzedający odpisał, że nie wie, kiedy będzie dostępna. Przypominam tylko, że czas wysyłki to 24 godziny wg jego własnych deklaracji. Ręce opadają. Z komentarzy widzę, że to nie pierwsza taka akcja ze strony sprzedającego.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63807498 Cześć. Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Takie zapisy w ofertach naruszają nasz Regulamin, dlatego oferty zostały usunięte. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:63807498
#7 Wielbiciel#

Wszystkie aukcje kupującego zawierają podobne opisy. Proszę o weryfikację.

oznacz moderatorów

Client:63807498
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  da radę sprawdzić, czy muszę podsyłać wszystkie oferty osobno?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63807498 nie musisz, skontaktujemy się w tej sprawie już bezpośrednio ze sprzedającym. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:63807498
#7 Wielbiciel#

OK. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Albo już nie ma tych aukcji, albo złe numery podałes. Podaj jakieś inne.

oznacz moderatorów

Client:63807498
#7 Wielbiciel#

Tamte Allegro usunęło, ale daleko nie trzeba szukać. Kolejna aukcja z podobnym zapisem:

13063988494

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Rzeczywiście - opis towaru zawiera niedozwolony zapis.... 

oznacz moderatorów