anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wystawienie opini

dzialka1443
#7 Wielbiciel#

Po zakupie towaru nie oceniałem towar ani nie wystawiałem opinii, po 3 miesiącach przyszedł do mnie meil abym ocenił zakupiony towar . Więc oceniłem zgodnie z prawdą bo był to towar nienadający się do użytku a mianowicie krzesła na balkon, wymiarami i kolorem było wszystko ok ale są krzywe a zwłaszcza jedno jest nie do użytku. Po rzetelnej ocenie dostałem telefon że mam natychmiast usunąć wpis. Pani dzwoniąca nawet nie dopuszczała mnie do głosu tylko nalegała. Nie usunołem wpisu więc usunęliście go wy nie wiem jakim prawem napisałem tylko prawdę. proszę mi to wyjaśnić. Jerzy

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Firma_Karwil
#10 Popularyzator#

JESLI COS NIENADAJE SIE DO UZYTKU TO SIE TO ZWRACA W CIAGU 14 DNI.LUB ZAKLADA DYSKUSJE I WYJASNIA.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

musiałeś użyć obraźliwych lub niecenzurawanych słów .... innego wyjaśnienia nie ma 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Miałeś prawo do oceny transakcji. Jeśli ocena nie naruszała zasad, nie mogła być usunięta. Powinieneś otrzymać powiadomienie mailowe o usunięciu oceny. Nie jest prawdą to, co napisano wyżej, że nie ocenia się transakcji, tylko reklamuje lub zwraca nienadający się do użytku towar. Negatywne oceny ostrzegają innych kupujących przed problemami transakcyjnymi. O powody usunięcia oceny pytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0...

 

oznacz moderatorów

Firma_Karwil
#10 Popularyzator#

CZYLI NIE ODDAJEMY, NIE WYJASNIAMY ZE SPRZEDAJACYM TYLKO WALIMY NEGATYW.CO NA TYM ZYSKAL .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Firma_Karwil Mnie bardziej zastanawia, w czyim imieniu on się wypowiada pisząc "Twoje komentarze są dla nas bardzo ważne"? Czy to kolejny etap fantasmagorii, w których wyobraża sobie, że jest moderatorem (gdyż po paru dniach przerwy, która zapewne była spowodowana banem, przyjął taki dziwnie oficjalny ton wypowiedzi na AG).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

Witaj @dzialka1443 

Twoje komentarze są dla nas bardzo ważne. Wystawiając rzetelną opinię na temat otrzymanego produktu i obsługi pomagasz innym kupującym uniknąć straty czasu i pieniędzy. Jeśli sprzedawca usiłuje nakłonić Cię do zmiany lub usunięcia komentarza oferując gratyfikację lub grożąc konsekwencjami prawnymi możesz zgłosić ten fakt za pomocą formularza: https://allegro.pl/dyskusje/nowa. Po 24 godzinach od zgłoszenia możesz poprosić o pomoc pracownika Allegro.

Nie zwlekaj i wystaw komentarz ponownie. Masz do dyspozycji 500 znaków i ocenę "gwiazdkową" w trzech obszarach. W opisie nie używaj nicku sprzedawcy, ani słów uznawanych za obraźliwe. Pamiętaj, żeby opis był zgodny z faktycznym przebiegiem transakcji. Jeśli obawiasz się, że Twój komentarz może ponownie zostać usunięty, to nie dodawaj opisu słownego w ogóle i zaznacz tylko odpowiednią liczbę gwiazdek. W takim przypadku Allegro nie będzie miało podstaw do usunięcia Twojego komentarza.

Pozdrawiam.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów