anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wystawienie opinii negatywnej produktowi - zabronione

magdalenab8
#9 Pomysłodawca#

Kupiłam fabrycznie  wadliwe  produkty, w dwóch zakupionych sztukach,  napisałam opinie  negatywną  "  Zakupione klimatyzatory przeciekają, co uniemożliwia użytkowanie,  są nieużyteczne." 

  Niestety  Allegro nie akceptuje  negatywnych opinii, nie można ostrzec  innego konsumenta.   Allegro powinno chronić kupującego ujawniając  zły produkt. 

o sprzedającym  wystawiłam  pozytywny  komentarz, gdyż nie jest producentem, a serwis był doskonały.  Opinia o produkcie  nie jest opinią o sprzedawcy, a  allegro  tego nie rozróżnia. Nie jest obiektywny.

oznacz moderatorów
95 ODPOWIEDZI 95

magdalenab8
#9 Pomysłodawca#

i akurat  właśnie   TE DWA co kupiłam są wadliwe, reszta czyli 998000 sztuk  z miliona  jest   super........  prooosze.  

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@magdalenab8 Magda, opisz czego nie możesz zrobić przy próbie wystawienia oceny? Dasz radę zaznaczyć jedną gwiazdkę? Ta jedna musi być, bo inaczej nie wejdzie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

magdalenab8
#9 Pomysłodawca#

 zaznaczona  1 gwiazdka, czy  zaznaczone 2 gwiazdki allegro nie pozwala  wstawić , nakazuje  POPRAWIĆ  komentarz na  min. 3 gwiazdki -   spróbujcie ,  gwarantuje że  allegro   nie pozwoli.

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

@magdalenab8to nie jest odpowiedź na moje pytanie zadane Tobie.

oznacz moderatorów

magdalenab8
#9 Pomysłodawca#

print scrin  nie jest odpowiedzią?  Nie da sie opublikować, bo wyskakuje ten komunikat,......  a poza tym to komunikat   jest na inny temat, to NIE JEST   wystawianie  komentarza sprzedawcy.....  WIĘC komunikat na żółtym  tle jest bez sensu....

 

 dla mnie już temat jest zakończony ,  klimatyzatory trafiły do kontenera z plastikiem.   (  aby  oszczędzić pytań , to  nie mam oryginalnych pudełek, ani   rachunku zakupu, więc nie mam podstaw do reklamacji  i  za długi czas minął  od zakupu do  pierwszego użycia, bo było zimno i  nie było potrzeby ich uruchamiać. )  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@magdalenab8 Utylizacja !!!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Do reklamacji nie są potrzebne oryginalne pudełka ani rachunek zakupu. Wystarczy jakiekolwiek opakowanie zastępcze i jakikolwiek dowód zakupu, choćby wydruk potwierdzenia wpłaty, albo mail od Allegro potwierdzający zakup.

Jeśli sprzedawca odmówił Ci przyjęcia reklamacji ze względu na te braki i finalnie nieużyteczny, przeciekający produkt wylądował na śmietniku, była to wyjątkowo nieudana transakcja. Należało ostrzec o tym innych w stosownym komentarzu wystawionym sprzedawcy. Dawniej komentarze można było wystawiać w czasie nieograniczonym, teraz Allegro daje tylko 3 miesiące i zawsze warto poczekać, zamiast od razu wystawiać pozytywa już za sam fakt otrzymania przedmiotu.

 

 

oznacz moderatorów

magdalenab8
#9 Pomysłodawca#

Zrzut ekranu 2020-06-6 o 20.13.01.png

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@magdalenab8 w ocenie produktu nie możesz pisać o sprzedawcy. Skoryguj opinię o produkcie i dodasz ją bez problemu.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@cloudcloud, coś nie działa, AG się popsuło, niby nowy wybór lenguicza jest, ale odpowiedzi się popsuły, emotki, buu 😞

oznacz moderatorów

magdalenab8
#9 Pomysłodawca#

rozwiązaniem , by było gdybym mogła zamieścić moją opinię o produkcie , KOMUNIKAT - "

w ocenie produktu nie możesz pisać o sprzedawcy. Skoryguj opinię o produkcie i dodasz ją bez problemu."  JEST BŁĘDNY  bo nic w ocenie produktu ,że jest  do niczego ,nie było słowa o sprzedawcy , co wskazuje na brak odpowiedniego komunikatu, i programu, który by  uwzględniał po  wczesniejszym wystawieniu   pozytywnego komentarza  sprzedawcy wystawienie oceny    Negatywnej produktowi.....    Widze kompletny brak zrozumienia problemu. PROBLEMEM NIE JEST   PRODUKT,  tylko brak możliwości    oceny słabszej niż 3 gwiazdki.   to po  jest   skala 5 gwiazdek??????

oznacz moderatorów

magdalenab8
#9 Pomysłodawca#

Radzicie  Państwo  -   co zrobić z uszkodzonym produktem  -    a temat jest o  -  brak możliwości  wystawienie  negatywnej oceny  Produktowi,   ani  1, ani 2 gwiazdki nie maja autoryzacji allegro .   PO CO JEST SKALA 5 GWIAZDEK ????    

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@magdalenab8 "Sugestia sprzedawcy nie podziałała" - wykreśl to. Słowo kluczowe - "sprzedawcy" i nie wchodzi.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

magdalenab8
#9 Pomysłodawca#

usunięto mozliwość  wystawienia opinii 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@magdalenab8 Jak to??? Za chwilę wyjdę z siebie!

@cloudcloud chodź tu!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dodaj - biegiem marsz 🙂

oznacz moderatorów

magdalenab8
#9 Pomysłodawca#

niestety...........

wg. mnie  to manipulowanie  PRAWDĄ .  Można  tylko chwalić

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@WREDZIA-W1 jestem!

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@cloudcloud No, ale się pospieszyłaś laughing Powiedz no, o co tu chodzi.

P.s.Co to za durne emotki? Gdzie reszta?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No i bardzo dobrze, trzeba było wystawić ocenę sprzedawcy za tę tandetę, była taka możliwość.

oznacz moderatorów