anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka książki za granicę

MAMY ROZWIĄZANIE!
Eryk_P
#7 Wielbiciel#

Chcę kupić książkę na allegro.pl i wysłać ją do Kanady. Czy można to zrobić i jak. Ile kosztuje przesyłka i ile to trwa? Czy Smart ma tu zastosowanie?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Smart z wysyłka za granice nie ma nic wspólnego, kup i wyślij. Sprawdź w internecie ile kosztuje taka przyjemność.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Koszt wysyłki za ocean może być różny i zależny jest od wagi paczki . Paczka powyżej bodajże 2 kg jest już znacząco wysoka i często przekracza wartość książki .Sam kiedyś wysyłałem książkę do Stanów o wadze około 3 kg. wartą 40 zł gdzie przesyłka kosztowała ponad 100 zł.

oznacz moderatorów
Eryk_P
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, ale moje pytanie dotyczyło procedury, tzn. czy kupuję książkę, podając mój adres lokalny, a potem idę na pocztę i sam wysyłam ją za granicę, czy też mogę podać adres odbiorcy w Kanadzie i wysyłką zajmuje się sprzedający. Jeśli jest ta druga możliwość, to jak dostaję informacje o koszcie przesyłki?

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na rynku krajowym tak da się zrobić więc i tam pewnie też ,Ty kupujesz ,opłacasz zmieniając koszt dostawy na adres w Kanadzie a sprzedawca tam wysyła towar. Sprawdź najlepiej czy sprzedawca zgadza się na wysyłkę do Kanady.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Eryk_P Zacznij od kontaktu ze sprzedającym i zapytaj czy w ogóle wysyła za granicę.
Jeśli nie to będziesz musiał zakupić ją i osobiście nadać do Kanady już na swój koszt.

oznacz moderatorów