anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłka pocztex - opóźnienie

imonka2
#7 Wielbiciel#

zakupiłam produkt na aukcji  - miał dojść w ciągu 2 dni. sprzedający wywiązał sie z terminu wysyłki. niestety przy zakupie z automatu  jaki pierwsza metoda wysyłki był podstawiona poczta - wysyłka do żabki przez allegro pocztex ( czego z pośpiechu nie zauważyłam ;() niestety paczka wysłana 20-05 do dzisiaj nie doszła a na śledzeniu przesyłki ok 21-05 jest  w terminalu przeładunkowym. co można zrobić . na infolinie poczty nie idzie sie dodzwonić. sprzedający pisze że tak sie dzieje z dużą ilością paczek ,ze tak naprawde nie pozostaje nic innego jak czekać bo nawet jak anuluje zakup to zwrot otrzymam dopiero po tym jak towar wróci do niego.  Dlaczego allegro rekomenduje wysyłkę  przewoźnikiem który ma takie opóźnienia???  zapłacony towar , a nie wiadomo kiedy i czy wogóle dojdzie ? czy ktoś miał taki problem? 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@imonka2 tak mam jedna paczka z 10 maja druga z 21 maja do dziś leżą na sortowni 😞 tak poczta ma problemy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@imonka2 @kostas11 Macie potwornego pecha lub ja urodziłem się pod szczęśliwą gwiazdą , odpukać.... puk .. puk.... nie mam żadnych opóźnień , wczoraj nadane paczki dzisiaj zostały doręczone , praktcznie wszystko jest u klienta na drugi dzień po nadaniu ,wczoraj wysłany do mnie priorytet i dzisiaj go mam .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria Albo Twoje idą przez lepszą sortownię albo może problemy mijają . Mnie póki co tylko jeden klient wypomniał tempo dostawy tej formy ale się mu nie dziwię 21 dni to trochę słabo.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608

Opiekunka dzwoniła jak się to wszystko zaczynało , żeby monitorować przesyłki i powiadamiać jak coś nie tak , chętnie bym zadzwonił bo...... 😍  , ale nie mam z czym 🙄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria ponoć problemy ma sortownia warszawa i wrocław 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów